EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Eesti Raamatupidajate Kogu nõukoda külastas Mõdrikul asuvat Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli

 

 

10. jaanuaril käis Eesti Raamatupidajate Kogu nõukoda Mõdrikul.

Suurepärases looduskaunis kohas Mõdrikul asuv Lääne-Viru Rakenduskõrgkool (LVRKK)  asub 7 kilomeetri kaugusel Rakverest. Mõdriku mõisahoone on ehitatud 1780. aastatel. Lääne-Viru Rakenduskõrgkool (LVRKK) on Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalas tegutsev rakenduskõrgharidust, kutseõpet ning täiskasvanute täiendus- ja ümberõpet pakkuv riiklik õppeasutus, mis alustas tegevust rakenduskõrgkoolina 3. septembril 2007.

Rektor Helle Noorväli tutvustas Eesti Raamatupidajate Kogule LVRKK suurepäraseid õppimisvõimalusi Lääne Virumaal ja andis ülevaate elu-olust. ERK nõukoja liikmed olid vaimustuses sealsetest õppimisvõimalustest ja suurepärase rakenduskõrgharidusõpet pakkuvast kõrgkoolist.

ERK toetab LVRKK tegevuse jätkamist iseseisva õppeasutusena. Mõdrikul on järjepidevalt koolitatud erinevate valdkondade inimesi 90 aastat. LVRKK-s rakendusliku kõrghariduse omandanud raamatupidajad on tunnustatud ja hinnatud oma praktilise ettevalmistuse poolest. ERK hinnangul on rakenduslik kõrgharidus heaks baasiks ka edasises õppes, sest Eestis on jätkuvalt puudu magistrikraadiga arvestusala praktikutest.

FaLang translation system by Faboba