Ühendab Teavitab Toetab

EV100 raamatupidaja-sõbralik majandustarkvara - Excellent Business Solutions Eesti infotund

     

Eesti Raamatupidajate Kogu on käesoleval aastal korraldamas majandustarkvarasid tutvustavat infotundide sarja. Meie eesmärk on sarja raames tutvustada raamatupidajatele erinevaid tarkvaralahendusi, et saaksite ennast kurssi viia täna pakutavaga ning anda Teile tuge enda jaoks parima lahenduse valikul.

Infotunnis on Teil võimalus tarkvaraesindajale esitada küsimusi, pakkuda välja oma ideid ja praktilisi lahendusi. Soovi korral saate tarkvaraesindajaga kokku leppida personaalse kohtumise.

Võimalus oma tarkvaralahendusi tutvustada on antud kõigile!

 

Infotund toimub Hestia Hotell Europa, Paadi 5
Olete oodatud juba 9.30 hommikukohvile. Infotund toimub kell 10:00-12:00.


Infotund toimub 08. mai 2018

 standard books logo

Standard Books on Excellent Business Solutions Eesti poolt spetsiaalselt Eesti turu jaoks kohandatud pilvepõhine äritarkvara, mis on ärivajadusi toetavaks abimeheks kõigile ettevõtetele ja organisatsioonidele, kel tarvis head lahendust – raamatupidajatele, finantsjuhtidele, büroojuhtidele ja kõigile teistele, olgu ettevõte suur või väike. 

Populaarseimate lahenduste hulgas on müügihaldus koos müügitoruga, hooldusteenindus, logistika, kinnisvarahaldus, tootmine ja mitmed teised vahendid ärianalüüsiks ning ettevõtte juhtimiseks. Kõik Standard Booksis kasutatavad lahendused on omavahel seotud ja toimingud kajastuvad samaaegselt kõigis moodulites. Standard Books annab kasutajale kõik-ühes-süsteemi. Kui ettevõtte äriprotsessid on spetsiifilised ja standardlahendus ei ole piisav, on äritarkvara võimalik üle 30 erineva mooduli abil vastavalt vajadustele kohandada ning hallata kõiki olulisi äriprotsesse ühest süsteemist.

Standard Books toetab suuremaid e-arvete operaatoreid, on kasutatav samaaegselt mitmes seadmes ja operatsioonisüsteemil ning on mugavaks kasutamiseks loodud spetsiaalse kasutajaliidese ehk äpi abil.

Eksklusiivsena on programm ühendatud ka Inforegistri poolt loodud Krediidiskoori lahendusega, tuues automaatselt otse Standard Booksi rohkelt ettevõtete taust- ja krediidiandmeid puudutava info.

Kasutajad tõstavad Standard Booksi puhul esile eelkõige selle loogilist ülesehitust ja paindlikkust, andmete turvalist käsitlemist, varukoopiate lahendust ning tarkvara funktsionaalsust.

NB! Eelregistreerumine infotundi on vajalik. Registreerumine kuni 02.05.2018.

Infotunnis osalemine on kõigile Eesti Raamatupidajate Kogu liikmetele TASUTA!
Oodatud on ka mitteliikmed - osalustasu 10€. Tasumine arve alusel!


Esinejad:
27.02.2018
– Merit Tarkvara - TOIMUNUD
26.03.2018 – Account Studio - TOIMUNUD
24.04.2018 – Directo
08.05.2018 – Excellent Business Solutions Eesti
27.09.2018 - Uniconta

 

 

standard books logo

 

uniconta logo

 

  

   

 

EV100 raamatupidaja-sõbralik majandustarkvara - Excellent Business Solutions Eesti infotund

Hestia Hotell Europa, Paadi 5
Registreeru
FaLang translation system by Faboba