Ühendab Teavitab Toetab

Digitaalne raamatupidamine ja asjaajamine. Paber jäta voltimiseks!


Paper free accounts

22.november 2018 (N)

Tallinn (koht täpsustamisel)

Millist lisaväärtust paberimajandusest vabanemi sulle annab?

Räägime digitaalsest asjaajamisest täna ja tulevikus. Millises arengufaasis on täna Eesti raamatupidamine ja kuhu liigume? Mida paberivaba raamatupidamine Sulle otseselt annab ja millised eeldused peavad olema nii riigi kui ka enda poolt täidetud, et paberivaba raamatupidamisega alustada. Millised riskid võivad kaasneda digitaliseerudes, kuidas nendega arvestada ja kuidas automatiseeritusest tulenev töö efektiivsuse kasv sind mõjutab ning mis on selle kasvatamise peamised tegurid.

Viime end kurssi erinevate digiallkirjastamise võimalustega, nende plusside ja miinustega. Miks pankade koodikaardid on minevik? PIN-koodivabad allkirjastamisvõimalused.

Kuidas lihtsa dokumendihalduse juurutamine korrastab ettevõtte äriprotsesse ning tagab dokumentide säilivuse ja kontrollitud hävitamise.

Tutvustame uut toodet UKU mis on loodud raamatupidajatele ja raamatupidamisettevõtetele tööülesannete paremaks kordineerimiseks ja ajaarvestuse pidamiseks.

ESINEJAD

  GROWUlvi Tallo, tegevjuht - Grow Finance OÜ


  Infore Kari Maripuu, tegevjuht - Infore AS


              Uku blue 512        Triin Rast, UKU spetsialist, Artify esindaja

 

AJAKAVA:

09.30-10.00 Registreerumine ja äratav kohvi/tee

10.00-10.45 Raamatupidamise arengusuunad ja digitaalne identiteet.
Räägime globaalsetest ja kohalikest arengutest raamatupidamise vallas. Millises arengufaasis on täna Eesti raamatupidamine ja kuhu liigume? Mis on paberivaba raamatupidamise eelised? Mida peaks raamatupidaja tegema,  et püsida rajal.

10.45-11.30 Raamatupidamise digitaalseerimine. Kuidas seda ikka teha? 
Kuidas kolida paber pilve, et säästa paberikulusid ja loodust? Millised eeldused peavad olema täidetud, et paberivaba raamatupidamisega alustada. Mis on kõige suuremateks takistusteks ja kuidas seda ületada? Allkirjastamise erinevad võimalused. Panga väljavõtete  digitaliseerimine ja automaatne kajastamine. Arvete digitaalne saatmine ja vastuvõtmine. Digitaliseerimise ohud.

11.30-12.00 Kohvipaus ja kosutav snäkk

12.00-12.45 Digitaalne arhiveerimine, osa igapäevasest dokumendihaldusest.
Praktiline ettekanne sellest, kuidas lihtsa dokumendihalduse juurutamine korrastab ettevõtte äriprotsesse ning tagab dokumentide säilivuse ja kontrollitud hävitamise.
Tutvustame dokumendihalduse- ja digitaalse arhiveerimise tarkvara Infore võimalusi dokumentide digitaalseks haldamiseks ettevõttes.

12.45-13.30 UKU - UKU - Kõik tööd õigel ajal tehtud!

Digitaalsete tööriistade oskuslik kasutamine võimaldab ettevõtetel ja töötajatel võita väärtuslikku aega, lahendada probleeme ning kujundada igapäeva rutiine. Arutleme kuidas tarkvara, kui tööriist enda jaoks kõige efektiivsemalt tööle panna ning milliseid võimalusi pakub uus ja funktsionaalne kaasaegse raamatupidaja abiline UKU.

Osalustasu:
Soodushind
kuni 08.novemberini 2018 ERK liikmele 69 €/Mitteliige 104€
Alates 09.novembrist 2018 hind ERK liikmele 89€ /Mitteliige 125€

Teabepäevale registreerumine kestab 19.novembrini 2018 
Registreerudes peale 19.11.2018 hind ERK liikmele 99€ /Mitteliige 135€

ERK jätab endale õiguse teha teabepäevas muudatusi.

Osalemisest loobumisest teatada kirjalikult e-postiaadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel. 655 8330. Loobumisest kirjalikult ette teatamisel vähemalt viis tööpäeva enne koolituse toimumise päeva – tagastatakse 75% osavõtutasust. Kui teatate kirjalikult mitteosalemisest vähem kui viis tööpäeva enne koolituse toimumist või mingil põhjusel jätate koolitusele tulemata - peate osalustasu tasuma ja juba tasutud raha ei tagastata.

Küsimuste korral palume võtta ühendust tel. 655 8330, 5750 3733 või e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Digitaalne raamatupidamine ja asjaajamine. Paber jäta voltimiseks!

Tallinn
Registreeru
FaLang translation system by Faboba