Unites Informs Supports

Apply membership

Personalihaldamise tarkvara CakeHR - Tunnustades uusi horisonte

 

 

Cake Logos 05 copy

Meie oleme CakeHR - veebipõhine personalihaldamise programm, pakkudes kiiremat ning effektiivsemat personalijuhtimise lahendust tuhandetele kasutajatel üle maailma. CakeHR sai alguse aastal 2012 Ühendkuningriikidest ning kontoritega Riias ja Tallinnas, on meil kliente üle maailma rohkemas kui 1000s linnas. Oleme äärmiselt uhked, et saame öelda - CakeHR on globaalne ettevõte globaalsel turul!

CakeHR keskendub organisatsiooni läbipaistvusele, tõhususele ja paindlikkusele. Töötajad saavad selge ülevaate enda ülesannetest, eesmärkidest, puhkuste ja eemalolekute balansist ning meeskonna tagasiside kohta. Juhtidel on juurdepääs laialdastele aruannetele, visuaalsele organisatsiooni kaardile ja ajakavale, et suurendada tõhusust.

CakeHR on välja töötatud mugavaks, kiireks ja ligipääsetavaks kasutamiseks. See parandab töötajate kaasatust ja identiteeti ettevõttes ning andmete kvaliteeti, ilma paberitöö ja keerukate graafikuteta. Kasutaja kogemus on number üks! Veelgi enam, CakeHRiga esimest korda kokku puutuvad kasutajad leiavad kiiresti, mida nad otsivad.

Tarkvara põhifunktsioonideks on näiteks eemalolekute, firmavarade ja kulude haldamine, tööajaarvestus-graafikud, tulemuslikkuse hindamine, värbamine ja onboarding. Tänu rikkale aruandlusele ja korralduslikule läbipaistvusele on CakeHRi otsesteks eelisteks e-kirjade väiksem sagedus ning andmepõhised personali tööd hõlmavad otsused. Samuti on saadaval Android ja iOS-i mobiilirakendused.

Meil on 24/7 klienditugi, mis on üheks põhjuseks, miks CakeHR on uhkusega järjekindlalt asetatud GetAppi Top10 HR tarkvaralahenduste loendisse alates aastast 2016 ning tänu arvukatele kõrgetele arvustustele maineka Appealie auhinna võitja.

Just äsja tunnistas ettevõtteportaali db.lv Printful (Draugiem grupp) tegevdirektor Dāvis Siksnāns, et "toode [CakeHR] on juba mitu aastat edukalt kasvanud ja minu arvates on see üks kõrgeima kvaliteediga SaaS toodetest Lätis." Ainult inimesed, kellel pole midagi pakkuda, ei kiitle. Meie puhul pole nii - meil on, mida pakkuda! Loodame, et teil on huumorimeel! :)

Töötame pidevalt tarkvara arendamise kallal. Kliendid on märkinud pika soovide nimekirja, mille nimel me töötame. Me hoolime oma klientidest ja teeme kõik endast oleneva, et kohaneda erinevate ettevõtetega. Üks meie peamistest filosoofiatest on kohandada meie personaliprogramm kasutajate ja nende harjumuste jaoks, selle asemel, et kehtestada vähem mugavam lahendus. Kui on midagi, mida on raske muuta, siis on see lihtsalt harjumus. Me püüame CakeHRi ettevõttesse integreerida nii sujuvalt, et ettevõtte juhid ja mis kõige tähtsam- töötajad ei näeks meie lahendust, kui lihtsalt ühte järjekordsest veebisaidist, mida nad PEAVAD KASUTAMA. See oli kiire ülevaade meie igapäevasest rutiinist. Siiski keskendume praegu uutele värskendustele, mis parandavad meie HR-tarkvara funktsionaalsust. Nagu juba eespool mainitud, sisaldavad mõned meie funktsioonid 360-kraadist tagasisidet, graafikute loomist ja tööajaarvestust, samuti talentide tuvastamist ja värbamist.

Tarkvara võimalikud kasutuskeeled mängivad samuti olulist rolli; praegu toetab CakeHR inglise, läti, eesti, poola, tšehhi ja vene keelt. Lähitulevikus on lisandumas mõni keel juurde, näiteks hispaania ja heebrea keel. Probleemiks on see, et suurtes riikides ei ole inglise keel kui ärikeel nii tavaline ja laialdaselt kasutatav kui võime arvata. Peamine põhjus on "isemajandav" siseturg, mis ei vaja täiuslikku inglise keele oskust. Kuid sellistes väikestes riikides nagu Eesti ja Läti on see hädavajalik.

Kui soovid CakeHRist rohkem kuulda või mõnel teemal arutleda, kirjuta aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vaata lisaks:  www.cake.hr

 

FaLang translation system by Faboba