EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Tutvume raamatupidajate töö kaudsete viljadega!

Aeg on teha matkaplaane. Liialt on möödunud aega ühisest räätsamatkast. Meie järgmine matk viib meid …

 

Paldiski

AVASTAMA PALDISKIT

28.veebruar 2019 (N)

Eestis on raske leida militaarsema minevikuga paika kui Paldiski. Kuulus allveelaevnike pentagon, tummareaktor, raketibaas - see on vaid jäämäe tipp Nõukogude aegsest suletud sõjaväelinnast. Kas aga teadsite, et suuri plaane Paldiskiga tegi juba Peeter I, poolsaare ja Pakri saarte vahele on proovitud rajada muuli ning linnas on veel moodsatel aegadelgi jagatud tasuta kortereid?

Paldiski tänast arengut on toetanud suuresti maksuraha, mis omakorda sõltub eeskujulikust maksude laekumisest ja korralikust maksuarvestusest. Põhimõtteliselt näevad raamatupidajad oma töö kaudseid vilju matkates Paldiski tänastel korrastatud tänavatel, möödudes uhkest sadamakompleksist ja väisates Amandus Adamsoni värskelt renoveeritud Ateljeemuuseumi!

Matka kestvus ja tempo

Matka pikkus jääb vahemikku 2-3 tundi, mille jooksul läbime 6-8 kilomeetrit. Matka läbime rahuliku tempoga. Liigume ühes grupis, aega ei võeta ja võistlusmomenti ei ole vaja karta!

Matka alguspunkt on Paldiski raudteejaamas, lõpp-punkt Peetri tolli restorani juures. Rongiga tulijatega kohtume juba Balti jaamas. Autoga tulijaid ootame matka alguspunktis.

RONGISÕIT ei tule tavaline! Tunnise sõidu vältel jagame ühiselt parimate praktikutega kogemusi ja arutame arvestusala aktuaalseid küsimusi.

12:00 Matka orienteeruv algus – Paldiski raudteejaam
17:00 Matka orienteeruv lõpp – Peetri toll restoran (Mere 10, Paldiski)

Niipea, kui rongi graafikud on paigas ja piletimüük avatud, anname märku ning saate asuda pileteid ostma. Kes soovib, see tuleb oma autoga. Kes soovib ühiselt sööma jääda, siis matka lõpp-punkt on Peetri tolli restoranis. Paneme vastavalt osalejate arvule kohad ja peale matka teeme ühise istumise mõnusas vene restoranis, kus igaüks saab omale ise ihu ja hinge kosutavat osta, vaata https://www.puhkaeestis.ee/et/tavern-peetri-toll ja http://peetritoll.ee/

Registreerumine:
Kuni 12.02.2019 25€
Alates 13.02 kuni 25.02.2019 29€

Mitteliige kuni 25.02.2019 35€

Matka maksumus sisaldab matka korraldust, tuntud laternamatkade korraldaja Mihkel Reile giiditeenust ja ühist arutelu arvestusala teemadel koos parimate praktikutega.

Rongipilet on orienteeruvalt 3€/suund.

Matkasellile kohaselt on soovitav:

 • Riietuda vastavalt ilmale
 • Ärgata eriti rõõmsas tujus ja säilitada see päeva lõpuni
 • Tuletada meelde paar anekdooti või oma mälestusi Paldiskist – need kuluvad alati ära
 • Registreerumisel märkige lisainfosse “Autoga”, “Rongiga”.

  Kui on küsimusi, siis võta ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 55655333

   

   

  Tutvume raamatupidajate töö kaudsete viljadega!

  Registreeru

  Koolitustekalender

  February 2019
  Mo Tu We Th Fr Sa Su
  28 29 30 31 1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 1 2 3
  FaLang translation system by Faboba