EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Meie matk Paldiskisse

Seekord tähistasime EV101 sünnipäeva matkaga Paldiskisse ja tutvusime raamatupidajate töö kaudsete viljadega. Paldiski tänast arengut on toetanud suuresti maksuraha, mis omakorda sõltub eeskujulikust maksude laekumisest ja korralikust maksuarvestusest.

Meie matk sai alguse juba Balti jaamast, et rongiga Paldiskisse sõita. Nii mõnigi meist ei olnud juba aastaid rongiga sõitnud ja seda põnevam see reis oli. Üheskoos arutasime erinevatel päevakajalistel teemadele: dividendide maksustamine, tulude deklareerimine ja mööda ei saanud vaadata ka valimispropagandast.

Rong  Matkalised

Tutvusime Paldiski linnatänavatega ja nurgatagustega, möödudes uhkest sadamakompleksist, viis meid matkarada mööda ranniku äärt Pakri tuletornini. Väisasime tuletorni ja tundsime liikumisest mõnu. Tuletorni 275 trepiastet oli puhas rõõm, sest vaateplatvormilt avanev vaade oli võimas! Maitsesime head ja paremat Peetri Tolli restoranis ja tugevamad külastasid värskelt renoveeritud Amandus Adamsoni Ateljeemuuseumi. Sai tutvutud ka kohaliku kaubandusega ning nii mõnigi leidis, et tuleb peagi Paldiskisse ostureisile.

Tänud kõigile matkalistele hea seltskonna ja ilusate sõnade eest. Teiega on alati tore! Jätkame traditsiooni tähistamaks EV sünnipäeva ühisüritusega.

PILDIGALERII

NB! Pildigalerii täieneb. Kui sul on pilte matkast, siis ootan neid See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.peale.

 

FaLang translation system by Faboba