EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Rahvusooper Estonia ootab ERK liikmeid augustis

ERKi liikmete sooduspakkumised AUGUSTIS Rahvusooperis Estonia.

Unknown

Leonard Bernsteini maailmakuulus muusikal „West Side Story“ ingliskeelne lavastus.

Ingliskeelsed lisaetendused on kavas 14., 16., 17.,  21., 25., 27., 28. ja 31. augustil.

Laval on muusikalinäitlejad, kes on esinenud mh Londoni West Endi erinevates muusikalilavastustes - Jade Davies, Nicole Deon, Cameron Sharp, Davide Fienauri ja Jeronimas Milius. Lavastajaks on eesti publikule hästi tuntud Georg Malvius, kes on Eestis lavastanud juba 30 aastat ja kelle töödel on omaette kvaliteedimärgi staatus.

Meedias on leidnud lavastus sellist kajastust:

„Lavastus tervikuna oli väga tugev. See oli kuidagi hästi värske ja tänu sellele hakkas ta minu jaoks elama võib-olla rohkemgi kui mõni varasem nähtud lavastus. Eriti äge oli see, et koreograafia oli väga keeruline ning et nii lauljad kui ka tantsijad said sellega võrdsel tasemel hakkama. Hästi lavastatud muusikali tunnus on see, kui sa ei tee enam vahet, kes on tantsija, kes laulja." (Lauri Liiv Õhtulehes, 27.05.2019)

„West Side'i lugu“ tuleb Estonias lavale ajal, mil selles käsitletud teemad on aktuaalsed ja emotsionaalsed.“ (Aare Tool Sirbis, 31.05.2019)

UUS sooduspiletite kord, lisainfo ERK siseveebis. Ostetavate piletite kogus ei ole piiratud, küll aga kehtib soodushind seni, kuni pileteid etendusele jätkub.

 

FaLang translation system by Faboba