EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Veebiseminar - Eesti ettevõtte Soome ärikasumi maksustamine, deklareerimine ja Soome ettevõtlusega seotud kulud


14.aprill 2020 (T)
Veebiseminar
4 ak tundi

 

Soomes tegutseval Eesti ettevõttel võib olla kohustus esitada maksuametile ettevõtte tuludeklaratsioon. Ehitus- või paigaldustöödega tegeleval Eesti ettevõttel aga tuleb tuludeklaratsioon esitada igal aastal. Ettevõtte tuludeklaratsioon tuleb esitada nelja kuu jooksul pärast majandusaasta lõppemist. Räägime ümarlauas Eesti ettevõtte Soome tulude, kulude ja ärikasumi deklareerimisest ning maksustamisest.

Aruta koos omaala profiga teemal "Eesti ettevõtte Soome ärikasumi maksustamine, deklareerimine ja Soome ettevõtlusega seotud kulud". Vaatame üle muutused tasude deklareerimisel Soomes ning pöörame tähelepanu olulistele asjaoludele, mida tuleb uuenduste kohaldamisel jälgida.

 

AJAKAVA: 10.00 – 13.45    Veebiseminar - arutelu


Veebiseminari juhatab

CH Konsultatsioonid OÜ juhataja ja ERK juhatuse liige Christer Haimi, kellel on pikaajaline ja praktiline kogemus Soome maksuarvestuse ja raamatupidamise korraldamisel ning tekkinud kliendiprobleemide lahendamisel.

Christer

Veebiseminarile registreerimine kestab kuni 13.04.2020

Maksumus:
ERK liikmele 95 €
Mitteliikmele 115€

Hindadele lisandub 20% käibemaks. Tasumine arve alusel.

Veebiseminarina korraldatav teabepäev või koolitus toimub reaalajas ülekandena, peamine erinevus on, et osaleja viibib talle sobivas mugavat kuulamist võimaldavas kohas mitte seminariruumis. Koolituse jälgimiseks on vajalik internetiühendusega arvuti ja mugavaks kuulamiseks kõrvaklapid. Esinejaga saab suhelda reaalajas nii kõne kui tekstisõnumite vahendusel. Registreerunutele saadetakse veebiseminariga liitumiseks vajalik link e-kirjaga.

ERK jätab endale õiguse teha päevakavas muudatusi.

Osaleja tingimused!

 


Registreeru
FaLang translation system by Faboba