EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Rahvusooper Estonia ootab! Ooper „Romeo ja Julia“ juba 13.06.2021


Rahvusooper Estonia ootab taas kõiki teatrisõpru!  Juba 13. juuni kell 17:00 vaatama Ch. Gounod ooperit „Romeo ja Julia“. Ooperis esineb Julia rollis Perrine Madoeuf, kes on oma võrratute esinemistega võitnud Eesti publiku südame!

„Romeo ja Julia“

Gounod’ muusikaline jutustus Shakespeare’i tragöödiast on imeliselt tundlik, dramaatiline ja meloodiarikas. Ooperi on tuntuks teinud sügavalt emotsionaalsed duetid, värvikas orkestratsioon ja südantliigutavad koorid. „Romeo ja Julia“ on 19. sajandi prantsuse ooperi üks hinnatumaid pärle. Ooperi üheks tuntumaks muusikanumbriks on „Je veux vivre“ ehk „Julia valss“. Lavastaja Stephen Barlow keskendub tuntud armastusloos kahe vaenutseva vastaspoole saatusele, sobitades selle tänapäevasesse Pariisi ühiskonda. Läbi Capulettide ja Montecchide mõttetu ja viljatu vaenu jääb kõlama armastuse igikestev sõnum.

Romeo ja Julia

Lisainfot leiate siit: https://opera.ee/et/lavastus/romeo-ja-julia/

Vaheajatellimuse  saate teha Rahvusooper Estonia  kodulehel või enne etendust kohvikutes. http://www.opera.ee/vaheajatellimus/

Sooduspiletite lisainfo ERK siseveebis "Parnerite pakkumised". Ostetavate piletite kogus ei ole piiratud, küll aga kehtib soodushind seni, kuni pileteid etendusele jätkub.

 

FaLang translation system by Faboba