EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

ERK tunnustab parimaid raamatupidamisfirmasid kvaliteedimärgiga


„Teabevara tunni” erisaates räägib Eesti Raamatupidajate Kogu (ERK) juhatuse esimees Margus Tammeraja lähemalt arvestusvaldkonna digiarengust ja raamatupidamisteenuse kvaliteedist. ERK tähistab novembris 25. tegevusaastat. Selle aja jooksul on välja antud ligi 4400 kutsetunnistust ja eelmisest aastast alates tunnustatakse eeskujulikke raamatupidamisettevõtteid kvaliteedimärgiga. 

static img.aripaev.ee

Raamatupidamisettevõtte Robby & Bobby partner ja raamatupidamise teabevara peatoimetaja Krista Teearu räägib saate teises pooles, kuidas koroonapandeemia on mõjutanud majandusaasta aruande koostamist, milliseid lisateadmisi saavad raamatupidajad klientidele ja tööandjale pakkuda ning muudest aktuaalsetest raamatupidamise teemadest. Sõna ütleb sekka ka küberraamatupidaja Arved Aru, kes annab aimu, kuhu on arvestusala areng jõudnud aastaks 2032.

Saadet juhivad Äripäeva raamatupidamise teabevara toimetaja Kai Koks ning teemaveebide raamatupidaja.ee ja palgauudised.ee juht Mare Timian.

Saadet saab kuulata Soundcloudis https://soundcloud.com/aripaeva-raadio/011121-teabevara-tund-erk-tunnustab-parimaid-raamatupidamisfirmasid-kvaliteedimargiga

FaLang translation system by Faboba