EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Rahvusooper Estonia ootab ooperisse „La traviata“ 23.12.2021


Rahvusooper Estonia ootab kõiki sõpru juba 23. detsembril kell 19.00 vaatama G. Verdi ooperit „ La traviata“.

“La traviata” – see on ooperite ooper, klassika, mis ei aegu. 19. sajandi keskpaigast alates on see vallutanud publikut kõikjal maailmas ning kujunenud üheks armastatumaks ooperiks muusikateatri ajaloos.

Ka “Estonias” on “La traviata” üks enimlavastatud oopereid, millele publik on pea sajandi jooksul aplodeerinud seitsmel esietendusel. Võrratuid osatäitmisi on teinud Estonia solistide kõrval mitmed kuulsad külalisesinejad: Jelena Voznessenskaja, Inga Kalna, Sonora Vaice, Anna Samuil, Kristine Gailite, Virginia Wagner, Irina Dubrovskaja, Aleksandrs Antonenko, Senol Talinli, Sauli Tiilikainen, Juhan Tralla jt.

Lisainfot etenduse kohta leiate siit: http://www.opera.ee/lavastus/la-traviata/

travita

Vaheajatellimuse  saate teha Rahvusooper Estonia  kodulehel või enne etendust kohvikutes. http://www.opera.ee/vaheajatellimus/

Sooduspiletite lisainfo ERK siseveebis "Partnerite pakkumised".

Etendusele pääseb täisealine teatrikülastaja ainult Covid- 19 nakkusohutuse tõendiga!  12–17aastased pääsevad teatrisse üksnes vaktsineerimiskuuri läbimise, COVID-19 läbipõdemise või negatiivse testitulemuse tõendamisel. NB! COVID test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja juures ning negatiivse testitulemuse kohta tuleb esitada QR-koodiga tõend. Koolis tehtud kiirtesti tõendiga teatrisse ei lubata.

Palume kõigil täisealistel esitada enne etendust saaliteenindajale vastav tõend koos isikut tõendava dokumendiga.

Lisainfot leiate meie kodulehelt https://opera.ee/et/uudised/turvalise-teatrikulastuse-abc/  ja www.kriis.ee

Teatris tuleb kanda maski!


FaLang translation system by Faboba