EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Varade- ja kohustiste inventuur (2ak)

 
Veebiseminar toimub: 17.10.2022 (E), kell 09:00-10:30
Maht:
2 akadeemilist tundi
Toimumiskoht:
ERK zoom (veebiseminari link saadetakse 14.10.2022)

Koolitusel käsitleme põhivarade ja varude inventuuriprotsessi alates inventuuri ettevalmistamisest, lugemise korraldamisest, lugejate valikust, lugemislehtede ning lõppakti vormistamiseni. Kuna erasektori regulatsioonid on oluliselt vähem detailsed võrreldes avalikus sektoris kehtestatud inventuuride läbiviimise nõuetega, siis käsitletakse koolitusel ka avaliku sektori nõudeid. Neid on lihtne rakendada ka erasektoris. 

Koolituse teemad:

  • inventuuri eesmärk ja mõiste ning õigusaktidest tulenevad nõuded inventuuri läbiviimisele
  • raamatupidamisseadusest ja riigi raamatupidamise üldeeskirjast tulenevad nõuded
  • inventuuri ettevalmistamine
  • lugemise korraldamine
  • varude ja varade hindamisest inventuuri käigusSiiri Viil.png
Siiri Viil’il on pikaajaline siseauditi juhi kogemus avalikust ja erasektorist olles töötanud siseauditi juhina üle 14 aasta Kaitseväe ja Siseministeeriumi valitsemisala siseauditi juhina ning seejärel Grant Thornton Balticu riskijuhtimisteenuste Baltikumi juhina ning Kultuuriministeeriumi siseauditi valdkonna juhina ja tegutseb aktiivselt koolitajana. Siiri on alates 2007. aastast koolitanud nii raamatupidajaid kui ka siseaudiitoreid. Siiri on läbinud ka siseaudiitorite koolitaja programmi ja tal on avaliku halduse magistrikraad ning ISO 9001 juhtaudiitori, avaliku sektori siseaudiitori (CGAP) kutsetase ja atesteeritud siseaudiitori (CIA) kutse ning ta omab ka siseauditi kvaliteedihindaja tunnistust (QA). Lisaks tegeleb Siiri Viil aktiivselt muusika- ja pereteraapiaga.

OSALUSTASU:
ERK liikmele 65€+km. Vaata koos tiimiga 115+km.
Mitteliikmele 85€+km. Vaata koos tiimiga hind 135€+km. Tule liikmeks!

NB! Hinnas sisaldub otseülekanne, materjalid ja veebiseminari järelkuulamine 7 päeva. Link saadetakse peale seminari. Kui vaatad oma töökohas kogu tiimiga, siis tea, et akadeemilised tunnid lähevad kirja ainult sellel, kes registreerus veebiseminarile.

Osaleja tingimused


Registreeru
FaLang translation system by Faboba