EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Tööõigus muutuste tuules (2ak)


Veebiseminar toimub:
22.02.2023 (K), kell 09:30-11:00.
Maht:
2 akadeemilist tundi
Toimumiskoht:
ERK zoom (link saadetakse 21.02.2023)


Ootame Teid osalema veebikoolitusel, kus anname praktilisi selgitusi ja jagame näiteid, mida peab seoses töölepingu seaduse muudatustega kindlasti teadma ning milliseid muudatusi on vaja teha töölepingus ja teistes tööõigusalastes dokumentides.

  • Töösuhted 21. sajandil – koroonakriisi mõjutused – kaugtöö, töötaja iseseisev otsustuspädevus, platvormitöö, tööampsud, VÕS lepingud.
  • 2022. aastal töölepingu seaduses tehtud muudatused – milles peame töötajaga kokku leppima, millest teavitama - töölepingu kirjalik dokument vs töökorralduse reeglid.
  • 2023. aasta muudatused, mis praegu teada.
  • Millest tekivad vaidlused ja milline on kohtupraktika peamistes vaidlusküsimustes.

                                   
lle Nakurt Murumaa
Lektor Ille Nakurt-Murumaa
, EVEA president

Olen töötanud erinevates ettevõtetes juristi – tööõiguse, töökeskkonna ja tööohutse talituse teemadega aastast 1995. Täna töötan oma ettevõttes OÜ Tondihobu - juhataja, jurist, tööõiguse ja töökeskkonna konsultant. Tegeledes lisaks klassikalisele tööohutusalase dokumentatsiooni koostamisele organisatsioonide tööohutuse süsteemide loomise ja arendamisega. Klientideks näiteks Optimera Estonia AS, Bauhof Group AS, Maxima Eesti OÜ; Atria Eesti AS; B&B Tools AS; Fifaa AS; Thermory AS, Eesti Kohtuekspertiisi Instituut, Jeld-Wen Eesti AS; Karell Kiirabi AS, hooldekodud, ministeeriumid, vanglad jne jne

Alates 1995 olen nõustanud ja esindanud sadu töötajaid ja tööandjaid vaidluste (kui haldus- ja väärteoasjades aga ka tsiviilasjades, kohtus ja töövaidluskomisjonis) lahendamisel ja esindanud suhetes järelevalveasutustega. Koolitaja kogemus alates 2003. aastast – algul SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla sisekoolitustel, alates 2006. aastast avalikel ja erinevate asutuste sisekoolitustel. OÜ Tondihobu on alates 2015. aastast EVEA liige ning alates 12.06.2018 olen EVEA volikogu liige ja juunist 2022 president.PARIMA HINNAGA PARIMATE LEKTORITE KOOLITUSED SAAB EESTI RAAMATUPIDAJATE KOGUST!

OSALUSTASU:
ERK liikmele 65€+km. Vaata koos tiimiga 115+km.
Mitteliikmele 85€+km. Vaata koos tiimiga hind 135€+km. Astu liikmeks!

NB! Hinnas sisaldub otseülekanne ja veebiseminari järelkuulamine 7 päeva. Link saadetakse peale koolitust. Kui vaatad oma töökohas kogu tiimiga, siis tea, et akadeemilised tunnid lähevad kirja ainult sellel, kes registreerus veebiseminarile.

Teadmised on vajalikud raamatupidaja (tase 5), vanemraamatupidaja (tase 6) ja majandusarvestuse praktilise kompetentsi säilitamiseks ning tõstmiseks.

Osaleja tingimused!

 

Tööõigus muutuste tuules (2ak)

Veebiseminar
Registreeru

Registreeru
FaLang translation system by Faboba