EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Tööohutus ja töötervishoid aastal 2023 (2ak)


Veebiseminar toimub:
07.03.2023 (T), kell 09:30-11:00.
Maht:
2 akadeemilist tundi
Toimumiskoht:
ERK zoom (link saadetakse 06.03.2023)

Käsitleme värkseid muudatusi töötervishoiu ja -ohutuse seaduses (TTOS). Kas teadsid, et tööandjatel on edaspidi kohustuse korraldada töötervishoiuteenuse osutamine nii, et sellega koos analüüsitakse ettevõtte töötervishoiu olukorda tervikuna? Seaduses täpsustuvad ka tööandja ja töötaja kohustused kaugtöö korral ohutu töökeskkonna tagamisel ning töötaja terviseandmete töötlemise regulatsioon, kui see on vajalik töötervishoiu ja tööohutuse tagamiseks. Vaatame lähemalt:

  • Kehtiv TTOS süsteem – „must-be“ dokumendid, struktuur ettevõttes;
  • 2022 – 2023 jõustunud või kohe jõustuvad muudatused;
  • Tõenäolisimad eksimused ja võimalikud tagajärjed;
  • Tööohutuse ja töötervishoiu kulud ettevõtlusega seotud kulud või erisoodustus – mida silmas pidada.

                                   
lle Nakurt Murumaa
Lektor Ille Nakurt-Murumaa
, EVEA presiden, jurist ja töökeskkonna konsultant.

Olen töötanud erinevates ettevõtetes juristi – tööõiguse, töökeskkonna ja tööohutse talituse teemadega aastast 1995. Täna töötan oma ettevõttes OÜ Tondihobu - juhataja, jurist, tööõiguse ja töökeskkonna konsultant. Tegeledes lisaks klassikalisele tööohutusalase dokumentatsiooni koostamisele organisatsioonide tööohutuse süsteemide loomise ja arendamisega. Klientideks näiteks Optimera Estonia AS, Bauhof Group AS, Maxima Eesti OÜ; Atria Eesti AS; B&B Tools AS; Fifaa AS; Thermory AS, Eesti Kohtuekspertiisi Instituut, Jeld-Wen Eesti AS; Karell Kiirabi AS, hooldekodud, ministeeriumid, vanglad jne jne

Alates 1995 olen nõustanud ja esindanud sadu töötajaid ja tööandjaid vaidluste (kui haldus- ja väärteoasjades aga ka tsiviilasjades, kohtus ja töövaidluskomisjonis) lahendamisel ja esindanud suhetes järelevalveasutustega. Koolitaja kogemus alates 2003. aastast – algul SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla sisekoolitustel, alates 2006. aastast avalikel ja erinevate asutuste sisekoolitustel. OÜ Tondihobu on alates 2015. aastast EVEA liige ning alates 12.06.2018 olen EVEA volikogu liige ja juunist 2022 president.PARIMA HINNAGA PARIMATE LEKTORITE KOOLITUSED SAAB EESTI RAAMATUPIDAJATE KOGUST!

OSALUSTASU:
ERK liikmele 65€+km. Vaata koos tiimiga 115+km.
Mitteliikmele 85€+km. Vaata koos tiimiga hind 135€+km. Astu liikmeks!

NB! Hinnas sisaldub otseülekanne ja veebiseminari järelkuulamine 7 päeva. Link saadetakse peale koolitust. Kui vaatad oma töökohas kogu tiimiga, siis tea, et akadeemilised tunnid lähevad kirja ainult sellel, kes registreerus veebiseminarile.

Teadmised on vajalikud raamatupidaja (tase 5), vanemraamatupidaja (tase 6) ja majandusarvestuse praktilise kompetentsi säilitamiseks ning tõstmiseks.

Osaleja tingimused!

 

Tööohutus ja töötervishoid aastal 2023 (2ak)

Veebiseminar
Registreeru

Registreeru
FaLang translation system by Faboba