EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU


Esimene ERK poolt tunnustatud raamatupidamisettevõte on Albiorix

Tallinnas, 10. märtsil 2021. Eesti Raamatupidajate Kogu andis täna üle esimese „ERK tunnustatud raamatupidamisettevõtte“ tunnistuse osaühingule Albiorix. Tunnistust olid Albiorixi partnerile Aleksandra Hlebnikova-Stepanovale üle andmas ERK juhatuse esimees Margus Tammeraja ja raamatupidamisettevõtete koordinaator Pille-Riin Piho.

Albiorix ERKs 20210310 1

„Eesti Raamatupidajate Kogul on hea meel, et esimeseks tunnustatuks sai Albiorix kui üks kiiresti arenevatest väiksematest raamatupidamisettevõtest. See näitab, kuivõrd oluline on järgida kõrgeid kvaliteedinõudeid juba ettevõtte varases kasvufaasis ning loodame, et see aitab ettevõtte edule igati kaasa,“ ütles Margus Tammeraja.

„Albiorixile kui Äripäeva Gaselli-firmale on ERK tunnustatud raamatupidamisettevõtteks saamine oluliseks teetähiseks meie arengus,“ kinnitas Aleksandra Hlebnikova-Stepanova tunnistust vastu võttes. „Kindlasti aitab see meil selgemalt eristuda kui kvaliteedile orienteeritud raamatupidamisteenuste pakkuja“.

Eesti Raamatupidajate Kogu tunnustatud raamatupidamisettevõtte kvaliteedimärgi projektist saate täpsemalt lugeda ERK veebilehel www.erk.ee

Osaühing Albiorixi kohta leiate lähemat infot Albiorixi veebilehelt https://albiorix.eu/et