EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Kaheteistkümnes ERK poolt tunnustatud raamatupidamisettevõte on Grant Thornton Baltic

Tallinnas, 20. juulil 2022

Grant

Eesti Raamatupidajate Kogu andis üle kaheteistkümnenda „ERK tunnustatud raamatupidamisettevõtte“ tunnistuse Grant Thornton Baltic OÜle. Tunnistust olid ERK juhatuse esimehelt Margus Tammerajalt vastu võtmas Grant Thornton Baltic OÜ partner Anastasia Borovaja ja kliendikogemuse spetsialist Gaily Kuusik.

Margus Tammeraja tunnistuste üleandmisel: „Eesti Raamatupidajate Kogul on suurim heameel teatada, et Grant Thornton Baltic, üks Eesti arvestusala lipulaevu, on pälvinud „ERK tunnustatud raamatupidamisettevõtte“ staatuse“.

„Oleme Eesti raamatupidamise maastikul olnud mitte üksnes ühe pikima ajalooga tegija, vaid nagu ka tänane ERK kvaliteerimärgis näitab - stabiilsed nii oma töös, protsessides kui ka kvaliteedis. Oleme panustanud ühiselt kogu meeskonnaga, et meie kliendid saaksid olla kindlad, et nende raamatupidamine on hoolega hoitud. Siiski ei tähenda see märgis, et töö on nüüd tehtud. Vastupidi - see on alles üks verstapostidest ja sihte on meil jätkuvalt palju,“ ütles Grant Thornton Baltic OÜ partner Anastasia Borovaja.

Grant Thornton’i kohta leiate infot veebilehelt https://www.grantthornton.ee/

Eesti Raamatupidajate Kogu tunnustatud raamatupidamisettevõtte kvaliteedimärgi projektist saate täpsemalt lugeda ERK veebilehelt https://www.erk.ee/