EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Otsid praktikakohta? Eesti Raamatupidajate Kogu liikmete seas on palju neid, kes on nõus oma aastatepikkuseid kogemusi ja oskuseid jagama. Praktikakoht on hea võimalus alustamaks oma karjääriplaneerimist või enesetäiendamist!

Mõeldes praktikale ja praktikantidele, paneb see paljusid pigem väsinult ohkama kui rõõmust hüüatama ja õhinaga uue inimese saabumist ootama. Kui aga praktika on korraldatud eesmärgipäraselt, on see kasulik nii praktikandile kui ka praktikavõimalust pakkuvale tööandjale.

Selleks, et praktika lõppedes saaksid mõlemad osapooled – nii praktikant kui ka tööandja – rõõmustada saavutatud tulemuste üle, on oluline määrata selged ja aktsepteeritavad eesmärgid.

Hea praktikant
- mõtle, mõtle mitu korda enne, kui praktika kohta hakkad valima!
- Mis on sinu ootused?
- Kuhu tahad jõuda?
- Kui palju oled nõus panustama?

Hea ettevõtja - nii Sinu töötajad kui ka praktikandid on Sinu ettevõtte brändi saadikud! Mida parem on nende saadud kogemus, seda positiivsema ja veendunuma sõnaga jagavad nad seda ka teistega.


PRAKTIKAKOHTI PAKUVAD (ERK liikmed):

ETTEVÕTE KONTAKT E-MAIL
V.Finantser OÜ Virge Ratassepp See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Vesiir OÜ Enno Lepvalts See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
     
     
     
     
     
     

Soovid pakkuda praktikakohta, siis kirjuta meile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Siin nimekirjas saavad praktikakohta pakkuda ainult Eesti Raamatupidajate Kogu liikmed.