Unites Informs Supports

Apply membership

Tule täienda ennast ülikoolis!

Tallinna Tehnikaülikooli majandusarvestuse instituut (küll alates 2017. aastast ärikorralduse instituudi koosseisus) on aastast 1998 edukalt korraldanud majandusarvestusalaseid koolituskursusi. Kursused on suunatud eri tasemetele – algajatele, kel arvestusvaldkonna teadmised puuduvad või on väga vähesed, ja juba tegutsevatele erialainimestele, kelle teadmised vajavad täiendamist.

Raamatupidaja-finantsisti kursus sisaldab ettevõtte arvestuse valdkonnaga seotud õppeaineid nagu arvestuse alused, maksundus, raamatupidamisarvestus, tööseadusandlus ja töötasuarvestus, kulu- ja juhtimisarvestus, finantsaruannete analüüs, ettevõtte finantsjuhtimine. Õpe vastab raamatupidaja kutsestandardi tasemele 5 ja osaliselt tasemele 6 kehtestatud nõuetele.

Info ja registreerimine: https://www.ttu.ee/taiendusoppijale/koolituskalender/algavad-koolitused/majandus-ja-sotsiaalteadused/?id=26999&koolitus=11207

 

Pearaamatupidaja-finantsjuhi kursusel käsitletakse finantsarvestust ja aruandlust, kontserniarvestust, kuluarvestust ja kulujuhtimist, finantsaruannete analüüsi, äriseadustikku, ettevõtte riskide hindamist ja maksuseadusi ning nende muudatusi. Õpe vastab raamatupidaja kutsestandardi tasemele 6 ja osaliselt tasemele 7 kehtestatud nõuetele.

Info ja registreerimine: https://www.ttu.ee/taiendusoppijale/koolituskalender/algavad-koolitused/majandus-ja-sotsiaalteadused/?id=26999&koolitus=11261

Õppetöö jooksul teadmiste kontrolli sooritamisel positiivsele tulemusele (min 51%) on õppeaineid võimalik nii bakalaureuse- kui ka magistriõppesse üle kanda.

Alati on võimalik registreeruda ka igale õppeainele eraldi!

Info 2018. aasta koolituste kohta: https://www.ttu.ee/instituut/arikorralduse-instituut/teenused-52/taienduskoolitus-7/

FaLang translation system by Faboba