EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Kasulikud lingid

Lisame siia lingid kuulamiseks ja lugemiseks, et hoida ennast kursis eriolukorraga. Loodan, et leiate siit midagi uut ja huvitavat.

14.04 toimus Vikerraadios reporteritund.
Töötasu hüvitamine eriolukorras. Aprillist saab hakata esitama avaldusi nende töötajate tarvis, kelle tööandjal pole tööd anda või kelle töötasu on töökoormuse tõttu kahanenud. Hüvitist makstakse töötajale, aga ainult siis, kui tema tööandja vastab kindlatele tingimustele. Miks see nii on korraldatud? Mis saab FIE-dest? Kas 250-st miljonist jätkub? Vastama tulevad Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Töötukassa nõukogu liige, ametiühingu juht Peep Peterson. Küsib Kaja Kärner. KUULA SIIN.

Soovitame tööandjatel üle vaadata, kellel on õigus e-töötukassas avaldusi esitada ja vajadusel teha volitus sellele inimesele, kes saab hüvitise taotlemiseks avaldus teha.

Volituse andmise õpetus asub SIIN
Kirjalik juhis taotluse täitmiseks asub SIIN

01.04 kell 11:00 toimus Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium korraldatav veebiseminar ettevõtjatele.
Põhiteemaks on KredExi kriisimeetmete pakett. Lisaks ministeeriumi asekantsler Viljar Lubile astub panelistina üles ka Kredexi esindaja. Kui Sul on küsimusi, millele soovid seminaril vastust saada, siis palun edasta need e-maili aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Liitumiseks vajuta siia: https://zoom.us/j/407809161

Parool: 349357
Webinar ID: 407 809 161


3.04 kell 10:00 toimub Töötukassa tasuta veebiseminar - Töötukassa töötasu hüvitise väljamaksmine ja taotlemine toimub.

SOOVITUSED TÖÖTAJALE JA TÖÖANDJALE seoses COVID-19 tingitud töökorralduse muudatustega. LOE SIIN.

Juhatuse eriolukorralisele koosolek koos liikmetega! Kui kellegil on ettepanekuid, mõtteid, muresid, küsimusi, siis kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

2.04 kell 11:00-12:10 toimus tasuta COVID-19 teemaline veebiseminar. Seekord räägime täpsemalt valitsuse kavandatavatest finantsmeetmetest ning sellest, kas ja kuidas kasutada maksuleevendusi. Veebiseminari teises pooles keskendume naaberriikide kehtestatud abimeetmetele – täpsemalt siis võtame ette Soome, Läti ja Leedu meetmed.

__________________________________________________


Raamatupidamisalased terminid (358.5 KB, XLS) (Tegemist on oskussõnavaraga, mida kasutati 2008. aastal, kui tõlgiti inglise keelest eesti keelde rahvusvahelised finantsaruandluse standardid (IFRS))

Eesti Finantsaruandluse Standard alates 2019

Ülevaade - Kuidas on tarkvaraettevõtted valmistunud Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR) jõustumisega

Viiviskalulaator & Intressikalkulaator

2020. a. maksuvaba tulu kalkulaator

Palga ja maksude kalkulaator

Tulumaks.ee - Arvuta välja oma maksuvaba tulu.

Andmekaitse Inspektsioon

EV Raamatupidamise Toimkond

Finance.ee

Kutsekoda

Maksu- ja Tolliamet

Pensionikeskus

Riigiteataja

Töötukassa

Eesti Maksumaksjate Liit

FaLang translation system by Faboba