Unites Informs Supports

Apply membership

Osalejale


ERK pakub kvaliteetseid, väärtustloovaid ja spetsiifilisi täiendkoolitusi. ERK koolitused toetavad raamatupidamise -ja finantsvaldkonna professionaale. Lisaks korraldame liikmetele silmaringi laiendavaid ja üldharivaid koolitusi, mis annavad jõudu vaimule ning läbi ühisürituste tugevdame sidet kolleegidega.

Kõik ERK lektorid on tipptegijad ja kogenud praktikud.

ERK koolitustel osaleja tingimused:

Osavõtutasu sisaldab: Koolituse materjale

Tasumine: Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele. Hindadele lisandub käibemaks.

Vastavalt ERK nõukoja otsusele 29. oktoobrist 2019 on ERK Maksu- ja Tolliametis registreeritud käibemaksukohustuslaseks alates 01.01.2020. Käibemaks lisandub teabepäevadele jt koolituseesmärgiga üritustele. Käibemaksu ei lisata liikmemaksu arvetele ning kutseeksami tasudele.”

Loobumine: Osalemisest loobumisest teatada kirjalikult e-postiaadressil: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või tel. 5750 3733. Loobumisest kirjalikult ette teatamisel vähemalt viis tööpäeva enne koolituse toimumise päeva – tagastatakse 75% osavõtutasust. Kui teatate kirjalikult mitteosalemisest vähem kui viis tööpäeva enne koolituse toimumist või mingil põhjusel jätate koolitusele tulemata - peate osalustasu tasuma ja juba tasutud raha ei tagastata.


Soovitaja soodustus uue liikme, ERK liikmeks toomisel.

Liikmeks soovitaja saab uue ERK liikme liikmeks astumisest, kuue järgneva kuu jooksul, 20% soodustust järgmisest teabepäevast, kuhu ta registreerub (kehtib ainult uue registreerumise puhul). Kui uus liige registreerub saadetakse soovitajale kiri, et tema soovitatu astus liikmeks ja tal on aega oma soodustus kuue kuu jooksul realiseerida. ERK liikmeks astumise ankeedis on väli, kuhu uus liige saab kirjutada ERK liikmeks astuda soovitanu nime.

Otsus võeti vastu ERK nõukoja koosoleku protokolliga nr 17.


Koostööpartnerite koolitused

PARE koolitusinfo - ERK liikmetele kehtivad PARE liikmehinnad
Audiitorkogu koolitusinfo - ERK liikmetele kehtivad Audiitorkogu liikmehinnad 

 

Küsimuste korral palume võta ühendust tel. 5750 3733 või e-posti teel This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

NB! ERK PRIVAATSUSPOLIITIKA on SIIN

FaLang translation system by Faboba