Unites Informs Supports

Apply membership

Osalejale


Eesti Raamatupidajate Kogu (ERK) pakub kvaliteetseid, väärtustloovaid ja spetsiifilisi täiendkoolitusi, mis toetavad raamatupidamise -ja finantsvaldkonna professionaale. Lisaks korraldame silmaringi laiendavaid ja üldharivaid koolitusi, mis annavad jõudu ja värskust vaimule ning läbi ühisürituste tugevdame sidet kolleegidega. Kõik ERK lektorid on oma ala tipptegijad ja kogenud praktikud.

ERK koolitustel osaleja tingimused :

Loobumine: Osalemisest loobumisest teatada kirjalikult e-postiaadressil: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Loobumisest kirjalikult ette teatamisel vähemalt viis tööpäeva enne koolituse toimumise päeva – tagastatakse 75% osavõtutasust. Kui teatate kirjalikult mitteosalemisest vähem kui viis tööpäeva või registreerute koolitusele alles viis päeva enne koolituse toimumise päeva või mingil põhjusel jätate koolitusele tulemata - peate osalustasu tasuma ja juba tasutud raha ei tagastata. Teile on võimalik koolitust järgi vaadata, kui on tegemist veebikoolitusega.

* Eriüritustel on loobumistingimused eraldi ürituse all välja toodud ja koolitusel osaleja loobumis tingimused ei kehti.

Osavõtutasu sisaldab:
Veebiseminar:
Hinnas sisaldub otseülekanne, materjalid ja veebiseminari järelkuulamine 7 päeva. Link saadetakse samal päeval peale seminari.
Kui vaatad oma töökohas kogu tiimiga, siis tea, et akadeemilised tunnid lähevad kirja ainult sellel, kes registreerus veebiseminarile.
Klassikoolitus: Info on toodud välja koolituse sisus.
Eriüritus: Info on toodud eraldi välja ürituse lehel

Soovitaja soodustus uue liikme, ERK liikmeks toomisel.
Liikmeks soovitaja saab uue ERK liikme liikmeks astumisest, kuue järgneva kuu jooksul 20% soodustust järgmisest teabepäevast, kuhu ta registreerub (kehtib ainult uue registreerumise puhul). Soodustuse saamiseks märkige järgmisele teabepäevale registreerudes lisainfo lahtrisse sooduskood.

Kui uus liige registreerub saadetakse soovitajale kiri, et tema soovitatu astus liikmeks ja tal on aega oma soodustus kuue kuu jooksul realiseerida. ERK liikmeks astumise ankeedis on väli, kuhu uus liige saab kirjutada ERK liikmeks astuda soovitanu nime.


Koostööpartnerite koolitused

PARE koolitusinfo - ERK liikmetele kehtivad PARE liikmehinnad

Audiitorkogu koolitusinfo - ERK liikmetele kehtivad Audiitorkogu liikmehinnad 

 

Küsimuste korral palume võta ühendust tel. 5750 3733 või e-posti teel This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ERK privaatsuspoliitika tingimused leiate SIIT

FaLang translation system by Faboba