EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Osalejale


ERK pakub kvaliteetseid, väärtustloovaid ja spetsiifilisi täiendkoolitusi. ERK koolitused toetavad raamatupidamise -ja finantsala valdkonna profesionaale. Lisaks korraldame liikmetele silmaringi laiendavaid ja üldharivaid koolitusi, mis annavad jõudu vaimule ning läbi ühisürituste tugevdame sidet kolleegidega.

Kõik ERK lektorid on tipptegijad ja kogenud praktikud.

ERK koolitustel osaleja tingimused:

Osavõtutasu sisaldab: Koolituse elektroonilist ja/või paberkujul materjale, kohvipause ja/või vastavalt koolitusele lõunat.

Tasumine: Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele.

Loobumine: Osalemisest loobumisest teatada kirjalikult e-postiaadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel. 5750 3733. Loobumisest kirjalikult ette teatamisel vähemalt viis tööpäeva enne koolituse toimumise päeva – tagastatakse 75% osavõtutasust. Kui teatate kirjalikult mitteosalemisest vähem kui viis tööpäeva enne koolituse toimumist või mingil põhjusel jätate koolitusele tulemata - peate osalustasu tasuma ja juba tasutud raha ei tagastata.

NB! ERK PRIVAATSUSPOLIITIKA on SIIN

ERK jätab endale õiguse teha koolitustes muudatusi.
Küsimuste korral palume võtta ühendust tel. 5750 3733 või e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

FaLang translation system by Faboba