EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Taas on üks tore ja pidulik aastalõpu koosviibimine toimunud

 

DSC 6258 1


Aastad lendavad ja ERK on sedapuhku juba 22-aastane.

Eile, 12. detsembril 2018 toimus Hestia Hotell Euroopas Eesti Raamatupidajate Kogu (ERK) traditsiooniline aastalõpu teabepäev, kus osales160 liiget.

Maksumuudatused on iga-aastane kuum teema, mida ka seekord ERK aastalõpu teabepäeval käsitleti. Kindsigo Konsultatsioonid OÜ maksukonsultant ja koolitaja, EBS maksunduse lektor Aule Kindsigo rääkis raamatupidajatele maksuvaba tuluga seotud muudatustest 2019.aastal, 14%-ga dividendide maksustamisest, käibemaksuseaduse muudatustest, vautšerite maksustamisest, maksukorralduse seaduse muudatustest, ametinimetuse, töötegemise koha ja tööaja määra lisamisest töötamise registrisse ja teistest maksukorralduse valdkonna muudatustest.

Meie üllatuskülaline Siret Saarsalu selgitas raamatupidajatele, milline on sobilik lõunasöök raamatupidajatele ning kuidas õige toitumine tagab parema mälu. Mõtlemapanev ettekanne pälvis teabepäeval osalenute tähelepanu, andis raamatupidajatele soovitusi igapäevase menüü koostamisel koos konkreetsete retseptidega. Tõdeti, et ütlemine “Sa oled, mida sööd” on teaduslikult üsna korrektne.

ERK 2018 aasta viimane aastalõpu teabepäev sai ilusa punkti tänusõnadega aktiivsematele liikmetele ning meeldiva koosviibimisega jõululõunalauas. Päeva lõpetasime traditsioonide kohaselt ühise tordisöömisega.

Eesti Raamatupidajate Kogu korraldas 2018. aastal 46 teabepäeva/üritust. Erilised tänusõnad sai Kersti Kaaver, kes on meie üritustel osalemiseks sõitnud sel aastal kokku üle 2500 kilomeetri.

Meie teabepäevade osalejate edetabel 2018.aastal:

 1. Elli Vaiman       14 teabepäeva ja suveseminar Riias
 2. Katrin Pavlov   12 teabepäeva
 3. Terje Jaanso    12 teabepäeva
 4. Eha Grossev    12 teabepäeva ja suveseminar Riias
 5. Taimi Viidna      11 teabepäeva
 6. Johannes Kull  10 teabepäeva
 7. Margit Oherd Lehtla 10 teabepäeva

Kutseeksamite hindamatud abilised:

 1. Eha Grossev
 2. Lumme Sooväli
 3. Eve Laal

Juhatuse otsusega tänati nõukoja tublimaid liikmeid:

 1. Egle Vainula
 2. Valdek Järvpõld
 3. Aime Roosioja
 4. Ursula Noorväli

Sügav kummardus ja tänu ka ERK tublidele töötajatele Aili Palmile, Anneli Tammaile ja Anne-Ly Palmile, kelle õlgadel seisavad liikmete teavitamine, teabepäevade korraldamine ja kutseeksamite läbiviimine ja kutse andmise protsessi parendamine ning kõik muud igapäevased toimetused.

Eesti Raamatupidajate Kogu tänab kõiki oma seniseid liikmeid selle toreda aasta eest!

Aastalõpu teabepäeva pildigalerii on leitav SIIN

 

FaLang translation system by Faboba