Unites Informs Supports

Apply membership

Sügiskonverentsil sai nalja ja kasu!

 

Eesti Raamatupidajate Kogu tänab Teid kõiki, kes Te saite osaleda ERK iga-aastasel sügiskonverentsil 24.10.2019 Hestia Hotel Europa Konverentsikeskuses. Oli mitmed naerma panevaid hetki, oli näpuga näitamist ja nalja, kriitikat ja positiivseid näiteid - see kõik kokku ongi kasu!

 DSC 1304  DSC 1133

Kõige põhjalikum ja praktilisem konverents e-arvete teemal "E-arved ja digitaliseerimine - kus on kasu?" on edukalt lõppenud. Kohal olid praktikud-raamatupidajad ja ettevõtjad, kes rääkisid oma kogemustest e-arvete lahingutes. Platsis olid ka erinevad operaatorid ja tarkvarade esindajad. Meil on hea meel, et Teie arvates on e-arvete teema käsitlemist väärt, vajalik ning hindate meie korraldust.

Osaleja "Teema kindlasti vajalik, korraldus asjalik ja huvitav. E-arvete teema vajaks ja kindlasti veel käsitlemist kaubaarvete ja digiteerimise osas. Kuid eks see on ettevõtetes erinev, samuti ka senine käsitlus ja analüütika. Igatahes andis sügiskonverents vajalikud suunised ja mõtted edaspidise tegevuse arendamiseks".

Korraldajatena loodame, et konverentsilt saadud teadmised ja leitud sobivaimad lahendused annavad Teile kindlustunde e-arvete üleminekuaastad edukalt läbida ja juba 2020 nautida e-arvetest saadavat kasu.

Lisaks sai parimad 2019. aasta arvestusalased uurimustööd välja kuulutatud ja rahalised preemiad üle antud, kokku enam kui 2700 euro väärtuses.

Arvestusalaste uurimustööde konkurss on Eestis ainus võimalus selles valdkonnas kõrgharidust omandavatel tudengitel esitada lõputöö omavaheliseks mõõduvõtmiseks. Olles heaks näiteks kõrgkoolide, kutseühenduste ja avaliku sektori asutuste tulemuslikust koostööst. Tänavu juba kuuendat aastat toimunud konkursile esitati kokku 23 Eesti kõrgkoolides kaitstud magistri-, bakalaureuse-, doktori- ja muud uurimustööd. Võitjad viies auhinnakategoorias selgitasid Rahandusministeeriumi, Audiitorkogu, Eesti Raamatupidajate Kogu ja Eesti Siseaudiitorite Ühingu esindajad. Loe siit.

DSC 1161  DSC 1226

Pildigalerii konverentsilt on leitavad SIIN.

FaLang translation system by Faboba