Unites Informs Supports

Apply membership

ERK liikmed panid väärika punkti aastalõpule peoga Swissôtel Tallinnas

 

DSC 2654
Eile 12. detsembril 2019 toimus Swissôtel Tallinnas Eesti Raamatupidajate Kogu (ERK) traditsiooniline aastalõpu pidulik teabepäev. Sel aastal osales aastalõpu teabepäeval pea 160 liiget.

Nii selle kui ka järgmise aasta kuum teema on maksumuudatused, mis oli ka ERK aastalõpu teabepäeva peamine teema. Aule Kindsigo rääkis raamatupidajatele käibemaksuseaduse, tulumaksuseaduse muudatustest (kasumi maksustamisest (maksustamise ebakõla, lahkumismaks) ja füüsilise isiku maksustamisest (toetused, pensionid, välisriigi tulud). Lisaks veel erinevatest maksuseaduse muudatustest, maksuhalduri teavitamisega seotud maksuskeemidest ja II pensionisamba reformist. Loomulikult ka maksukorralduse seaduse muudatustest.Taas saime teadlikumaks ja küsimustele saadud vastuste võrra targemaks. Ees ootab taas aasta, kus raamatupidajatel peab jaguma külma närvi.

Telesaate “Suur komöödiaõhtu” seitsme osaleja hulka kuuluv Kundast pärit Tallinna Linnateatri näitleja Argo Aadli ehk Herbert Ving ei jätnud ühtegi liiget külmaks, vaid naerutas meie liikmeid pisarateni. Herberti vingumine maksude teemal ja olu-olu siunamine peegeldas väga lõbusalt seda, mis meie ümber toimub. Kuna raamatupidaja peab kogu aeg eluga kaasas käima, on vahel hea pilk ka ümbritsevale läbi huumori prisma peale visata.

Aastalõpu üritusel ei valitud parimat mees- ega naisraamatupidajat. MEIE OLEMEGI PARIMAD! Eesti Raamatupidajate Kogu liikmed on oma ala professionaalid, kellest suurem osa käivad oma taseme kõrgel hoidmiseks ennast pidevalt täiendamas meie teabepäevadel ja koolitustel. Nii nagu eelnevatel aastatel, sai ka sel aastal traditsiooniliselt aktiivsemaid liikmeid tunnustatud - tublid olete! Lisaks tunnustasime kõik meie tublisid liikmeid, kes on aastal 2019 läbinud edukalt kutseeksami ning vabatahtlikele, kes aitavad kutseeksameid korraldada.

Anne Nuut - Täname Sind pikaajalise ja südamega tehtud panuse eest! Anne Nuut on pikki aastaid esindanud Eesti Raamatupidajate Kogu liikmeskonda Raamatupidamise Toimkonnas, Rahandusministeeriumi juures. Toimkonna esindajana on alati kindlakäeliselt kaitsnud raamatupidajate huve ja esitanud Eesti Raamatupidajate Kogu poolseid ettepanekuid uute maksuseaduste eelnõude aruteludele.

Oleme ääretult tänulikud selle aasta eest ja teeme omalt poolt kõik, et ka uus aasta mööduks edukalt ja vajalik info maksumuudatustest jõuaks Teieni ning kindlasti ei unusta me ühiseid üritusi, mis meid omavahel ühendavad!

Eesti Raamatupidajate Kogu tänab kõiki oma liikmeid selle toreda aasta eest! Kohtumiseni uuel aastal!

2019 aastalõpu teabepäeva pildigalerii on leitav SIIN

Suur tänu koostööpartneritele!

     DD kutse klient FB2019  borealis logo uus 2         footer logo 

FaLang translation system by Faboba