EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Raamatupidaja ja vanemraamatupidaja kutseeksamid toimuvad laupäeval 09. mail 2020

Kevadised raamatupidaja ja vanemraamatupidaja kutseeksamid toimuvad laupäeval 09. mail 2020 Eesti erinevates kohtades algusega kell 11.00
Taotluste vastuvõtt lõppeb 17. aprillil 2020 kell 18.00! Kutseeksami info: https://bit.ly/32Q87oZ

Kuteeksamite eelsetele konsultatsioonidele saab registreeruda siin: https://bit.ly/32PteHU

Maili Väli (Kärla Põllumajandusühistu) sooritas vanemraamatupidaja tase, 6 eksami 2019.

Mõte vanemraamatupidaja tase, 6 eksamit sooritada tekkis juhuste kokkusattumisel. Tööjuures olid parajasti segased ajad – keegi ei teadnud, kas ettevõte läheb likvideerimisele või õnnestub juhtkonnal see kontsernist välja osta. Kui siis sain postkasti vanemraamatupidaja, tase 6 ettevalmistuskursuste reklaami, tuli otsus lihtsalt - igal juhul tuleb kursustele minna ning eksam sooritada.

Eksam hõlmas lisaks finantsraamatupidamisele ka valdkondi, millega raamatupidaja oma igapäevatöös ei pruugi kokku puutuda. Siin oli abi ettevalmistuskursusest. Eksamiks õppimine andis kindlasti juurde uusi teadmisi aga pühkis tolmu ka varem õpitult.

Hirm eksami ees oli suur. Olin kuulnud, et aega on väga vähe ja pooled kukuvad läbi. Tegelikkuses asi õnneks nii hull ei olnud. Aega jäi ülegi ning pooled siiski läbi ei kukkunud.

Vanemaraamatupidaja, tase 6 kvalifikatsiooni omandamine andis mulle eelkõige enesekindlust juurde. Kuna meie ettevõte enam kontserni ei kuulu, on mul nüüd tööalaselt suurem vastutus ning kõrgem kvalifikatsioon tuleb igati kasuks. Ettevõtte juht on ka minu kvalifikatsiooni omandamisega väga rahul.

Kokkuvõttes võin öelda, et otsus kutseeksam sooritada oli üks väga hea otsus.

FaLang translation system by Faboba