Unites Informs Supports

Apply membership

Veebiseminar

Seoses eriolukorraga on 2020.aasta kevadest toimunud Eesti Raamatupidajate Kogu koolitused veebiseminaridena! Sügisesse oleme planeerinud ka mõned klassikoolitused. Kuna olukord COVID-19 rindel on muutlik, siis oleme valmis kiirelt ümber häälestuma ja koolitusi läbi viima veebiseminarina kasutades selleks platvormi zoom.

Tutvu meie koolituskavaga SIIN.

Päev enne veebiseminari toimumist saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile. Veebiseminarina korraldatav teabepäev toimub reaalajas ülekandena, peamine erinevus on, et osaleja viibib talle sobivas mugavat kuulamist võimaldavas kohas mitte seminariruumis. Koolituse jälgimiseks on vajalik internetiühendusega ja arvuti. Esinejaga saab suhelda reaalajas nii kõne (oleneb osalejate arvust) kui tekstisõnumite vahendusel.


TOIMUNUD VEEBISEMINARIDE JÄRELVAATAMINE
SOODUSHINNAGA! Nimekirja täiendame jooksvalt ja järelvaatamist võimaldame vastavalt kokkuleppele lektoriga. Salvestatud koolituse järelvaatamine ei lähe kutsetunnistuse taastõendamisel akadeemiliste tundide arvestusse.

JÄRELVAADATAVAD SEMINARID JA REGISTREERUMINETASUTA KUULAMISEKS:

Kuidas kriisivanglas trenni teha ja stressiga hakkama saada?

Ettevõtte maksuvõla ajatamisest ja intressist pärast eriolukorda - toimus 15.05.2020
Tagasiside ERK veebiseminaridele:

// Aitäh! Oli huvitav vebinar. Jään ootama Töötukassa teemat. Olge terved!
//Tahan väga kiita veebikoolitust, mis oli väga põhjalik ja arusaadav. Hea et saab veel ka järelvaadata. Suured tänud.
//
Meeldis ettekande sisu ja tänud, et aitasite minul ZOOMi minna.
// Meeldis, et ZOOM-i keskkonna esmakordsele kasutajale oli kõik puust ja punaseks tehtud:)
// Mulle üleüldse meeldivad väga igasugused veebikoolitused. Aitavad aega kokkuhoida ja Aule ikka tasemel ja toob praktilisi näiteid.
// Väga asjalik, et koos oleme raskel ajal uusi weebi variante kasutades.
// Meeldis, et sain tasuta tutvuda zoom keskkonnaga ja vebinariga kui niisugusega. Mikroettevõtjana ja väikese teenusepakkujana pean arvestama kõigi kuludega ja nendin, et koolitused, ka vebinarid on küll vajalikud ja huvitavatel teemadel, kuid ei vasta meie tulude tasemele.

 

ERK veebiseminarid toimuvad Zoom keskkonnas. Osalejal peab olema Zoomi konto. Konto tegemine on TASUTA.

Tasuta Zoomi kasutajakonto loomine:

 1. Mine veebilehele zoom.us/freesignup
 2. Sisesta oma sünnikuupäev (See on vajalik isikusamasuse tuvastamiseks)
 3. Sisesta oma e-posti aadress (Sellele aadressile saadetakse kinnitus Sinu kasutajakonto aktiveerimiseks. Juhul, kui Sul on rohkem kui üks aadress, siis sisestage see, mida kasutate ka teiste veebiteenuste puhul)
 4. Kinnita oma e-posti aadressi valik klikkides ‘Confirm'
 5. Märkige turvadialoogi aknas nõutavad pildikesed (nt Select pictures with cars - märkige pildikesed, kus on näha auto) ja kinnitage valikut
 6. Kinnitage kasutajakonto loomist klikkides ‘Confirm'
 7. Zoom saatis Sulle nüüd e-kirja, kus kinnitad, et e-posti aadress on tõesti Sinu oma ja aadress on nüüd seotud Sinu kasutajakontoga Zoomis klikkides ‘Confirm Account'
 8. Zoom küsib, kas oled seotud kooliga - vali ‘No’ ja kliki ‘Continue'
 9. Algab Zoomi seadistus, sisesta oma eesnimi, perenimi ja parool (NB! märgi see endale kindlasti üles, see on edasipidi oluline Zoomi videokoosolekutele sissepääsemiseks!) ja kliki ‘Continue'
 10. Jäta vahele 'Don’t Zoom alone' kolleegide lisamise võimalus klikkides ‘Skip this step’
 11. Soovi korral saad käivitada Zoomi test-koosoleku iseendaga, aga jäta see vahele klikkides ‘Go to My Account'
 12. Oled nüüd Zoomi kasutajakonto haldamise lehel, esmalt kuvab Zoom hulga rohekaid teavitusi (ei ole olulised, võid need ristikesest kinni klikkida)
 13. Soovi korral saad lisada oma portree (näe Zoomi koosolekul kena välja ka siis, kui ei näita videopilti). Sellel lehel saad muuta ka oma kasutajakontoga seotud ajavööndit (sektsioonis Date and Time ’Time Zone') või oma kasutajakonto parooli (Sign-in password) juhul, kui kunagi tekib selline vajadus.


Kui sul on konto juba olemas, siis: 

1. Veebiseminari eel kliki veebiseminari lingile, mis saadetakse päev enne seminari Sulle e-postiga
2. Sisesta oma ees- ja perekonnanimi ja e-posti aadress ning "Register". Peale seda saadetakse e-postile kinnituskiri liitumise lingiga. Klikka lingile ja liitu seminariga.

Veebiseminari ajal klikkides nupule "Q&A" saad esitada esinejale oma küsimused.

FaLang translation system by Faboba