EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Toimunud veebiseminarid


webinar


Kui Sul on jäänu mõni veebiseminar kuulamata ja usud, et nüüd on selleks just õige hetk, siis kasuta võimalust ja kuula veebiseminari järgi.

Kõik järelkuulatavad veebiseminarid leiad siit REGISTREERU JÄRELVAATAMISELE

Tutvu nimekirjas olevate veebiseminaride sisuga SIIN.

NB! Hinnas sisaldub veebiseminar ja materjalid. Eesti Raamatupidajate Kogu ei vastuta muutunud või vananenud info eest. Kui sul on küsimusi, siis kirjuta: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Lisaks on sul võimalik järelkuulata suurepärast sarja "Raamatupidamise Toimkonna juhendid - raamatupidaja igapäevased abimehed". Lisainfo ja hindade osas võta ühendust e-mailil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..


Tagasiside ERK veebiseminaridele:

// Aitäh! Oli huvitav vebinar. Jään ootama Olge terved!
//Tahan väga kiita veebikoolitust, mis oli väga põhjalik ja arusaadav. Hea et saab veel ka järelvaadata. Suured tänud.
//
Meeldis ettekande sisu ja tänud, et aitasite minul ZOOMi minna.

// Meeldis, et ZOOM-i keskkonna esmakordsele kasutajale oli kõik puust ja punaseks tehtud:)
// Mulle üleüldse meeldivad väga igasugused veebikoolitused. Aitavad aega kokkuhoida ja Aule ikka tasemel ja toob praktilisi näiteid.
// Väga asjalik, et koos oleme raskel ajal uusi weebi variante kasutades.
// Meeldis, et sain tasuta tutvuda zoom keskkonnaga ja vebinariga kui niisugusega. Mikroettevõtjana ja väikese teenusepakkujana pean arvestama kõigi kuludega ja nendin, et koolitused, ka vebinarid on küll vajalikud ja huvitavatel teemadel, kuid ei vasta meie tulude tasemele.

 

ERK veebiseminarid toimuvad Zoom keskkonnas. Osalejal peab olema Zoomi konto. Konto tegemine on TASUTA.

Tasuta Zoomi kasutajakonto loomine:

 1. Mine veebilehele zoom.us/freesignup
 2. Sisesta oma sünnikuupäev (See on vajalik isikusamasuse tuvastamiseks)
 3. Sisesta oma e-posti aadress (Sellele aadressile saadetakse kinnitus Sinu kasutajakonto aktiveerimiseks. Juhul, kui Sul on rohkem kui üks aadress, siis sisestage see, mida kasutate ka teiste veebiteenuste puhul)
 4. Kinnita oma e-posti aadressi valik klikkides ‘Confirm'
 5. Märkige turvadialoogi aknas nõutavad pildikesed (nt Select pictures with cars - märkige pildikesed, kus on näha auto) ja kinnitage valikut
 6. Kinnitage kasutajakonto loomist klikkides ‘Confirm'
 7. Zoom saatis Sulle nüüd e-kirja, kus kinnitad, et e-posti aadress on tõesti Sinu oma ja aadress on nüüd seotud Sinu kasutajakontoga Zoomis klikkides ‘Confirm Account'
 8. Zoom küsib, kas oled seotud kooliga - vali ‘No’ ja kliki ‘Continue'
 9. Algab Zoomi seadistus, sisesta oma eesnimi, perenimi ja parool (NB! märgi see endale kindlasti üles, see on edasipidi oluline Zoomi videokoosolekutele sissepääsemiseks!) ja kliki ‘Continue'
 10. Jäta vahele 'Don’t Zoom alone' kolleegide lisamise võimalus klikkides ‘Skip this step’
 11. Soovi korral saad käivitada Zoomi test-koosoleku iseendaga, aga jäta see vahele klikkides ‘Go to My Account'
 12. Oled nüüd Zoomi kasutajakonto haldamise lehel, esmalt kuvab Zoom hulga rohekaid teavitusi (ei ole olulised, võid need ristikesest kinni klikkida)
 13. Soovi korral saad lisada oma portree (näe Zoomi koosolekul kena välja ka siis, kui ei näita videopilti). Sellel lehel saad muuta ka oma kasutajakontoga seotud ajavööndit (sektsioonis Date and Time ’Time Zone') või oma kasutajakonto parooli (Sign-in password) juhul, kui kunagi tekib selline vajadus.


Kui sul on konto juba olemas, siis: 

1. Veebiseminari eel kliki veebiseminari lingile, mis saadetakse päev enne seminari Sulle e-postiga

2. Sisesta oma ees- ja perekonnanimi ja e-posti aadress ning "Register". Peale seda saadetakse e-postile kinnituskiri liitumise lingiga. Klikka lingile ja liitu seminariga.

Veebiseminari ajal klikkides nupule "Q&A" saad esitada esinejale oma küsimused.

Mis tähendab tiimiga vaatamine?

Tiimiga vaatamine on mõeldud raamatupidamisbüroodele, kus on enam, kui üks töötaja ja veebiseminaril soovitakse osaleda kogu tiimiga. Valides tiimiga vaatamise, saavad veebiseminaril osaleda kõik büroo töötajad, olenemata asukohast.

NB! Akadeemilised tunnid lähevad kirja ainult sellel, kes registreerus veebiseminarile. Samuti on selle kontaktisiku edastada link koos materjalidega teistele tiimiliikmetele.

FaLang translation system by Faboba