EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU


webinar

 

Kui Sul on jäänud mõni veebiseminar kuulamata ja usud, et nüüd on selleks just õige hetk, siis kasuta võimalust ja kuula veebiseminari järgi.

Kõik järelkuulatavad veebiseminarid leiad siit REGISTREERU

Tutvu nimekirjas olevate veebiseminaride sisuga 2023 veebiseminarid ja 2024 veebiseminarid

NB! Hinnas sisaldub veebiseminar ja materjalid. Eesti Raamatupidajate Kogu ei vastuta muutunud või vananenud info eest. Kui sul on küsimusi, siis kirjuta: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Lisaks on sul võimalik järelkuulata suurepärast sarja "Raamatupidamise Toimkonna juhendid (RTJ) - raamatupidaja igapäevased abimehed". Lisainfo ja hindade osas võta ühendust e-mailil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..


Tagasiside ERK veebiseminaridele:

// Aitäh! Oli huvitav vebinar. Jään ootama Olge terved!
//Tahan väga kiita veebikoolitust, mis oli väga põhjalik ja arusaadav. Hea et saab veel ka järelvaadata. Suured tänud.
//
Meeldis ettekande sisu ja tänud, et aitasite minul ZOOMi minna.
// Meeldis, et ZOOM-i keskkonna esmakordsele kasutajale oli kõik puust ja punaseks tehtud:)
// Mulle üleüldse meeldivad väga igasugused veebikoolitused. Aitavad aega kokkuhoida ja Aule ikka tasemel ja toob praktilisi näiteid.
// Väga asjalik, et koos oleme raskel ajal uusi weebi variante kasutades.
// Meeldis, et sain tasuta tutvuda zoom keskkonnaga ja vebinariga kui niisugusega. Mikroettevõtjana ja väikese teenusepakkujana pean arvestama kõigi kuludega ja nendin, et koolitused, ka vebinarid on küll vajalikud ja huvitavatel teemadel, kuid ei vasta meie tulude tasemele.

 

ERK veebiseminarid toimuvad Zoom keskkonnas.

Mis tähendab tiimiga vaatamine?

Tiimiga vaatamine on mõeldud raamatupidamisbüroodele, kus on enam, kui üks töötaja ja veebiseminaril soovitakse osaleda kogu tiimiga. Valides tiimiga vaatamise, saavad veebiseminaril osaleda kõik büroo töötajad, olenemata asukohast.

NB! Akadeemilised tunnid lähevad kirja ainult sellel, kes registreerus veebiseminarile. Samuti on selle kontaktisiku edastada link koos materjalidega teistele tiimiliikmetele.