Unites Informs Supports

Apply membership

Esmakordselt toimus Eesti Raamatupidajate Kogu ajaloos virtuaalne üldkoosolek

 

 20. mail toimus esmakordselt Eesti Raamatupidajate Kogu - ERK ajaloos virtuaalne üldkoosolek.

Sellele eelnenud teabepäeval puudutasime intiimsemat teemat - Epp Kärsin rääkis meile seksuaalsusest ja enesega rahulolu tähtsusest kui olulisest tegurist nii tööelu kui üldise elukvaliteedi tagamisel.Vahepalaks tegime intervjuu Eesti Muusika Karika võitja, tuntud live-bändi Shanon solisti Taavi Immatoga, kelle kokkupuude ärijuhtimise ja raamatupidamisega on suurem kui arvata oskasime - nimelt teeb Taavi oma ettevõtete raamatupidamise otsast lõpuni ise - sh deklaratsioonid ja aastaaruanded. Taavi esitas kaks spetsiaalselt Eesti Raamatupidajate Kogu virtuaalürituse jaoks salvestatud akustilist lugu (reedel 22. mail on kõigil huvilistel võimalus Shanonit live’s näha Lauluväljakul).

Eesti Raamatupidajate Kogu üldkoosolek läks vastavalt päevakorrale ja ajakavale igati edukalt, virtuaalkeskkonna hääletamised toimusid sujuvalt ja hääletuse tulemused olid koheselt näha. Üldkoosolek kinnitas Eesti Raamatupidajate Kogu 2019. a. majandusaasta aruande  ja 2020. a. eelarve. Juhatus tutvustas eriolukorrast tingitud muutusi ning tõdes, et Eesti Raamatupidajate Kogul on tänu varasematele varudele head võimalused kriisiperiood edukalt läbida hoides kahjud minimaalsena.

Juhatus tänab kõiki aktiivseid Eesti Raamatupidajate Kogu liikmeid, kes on nii eelmistel kui ka käesoleval aastal oma osalemistega meie teabepäevadel-seminaridel andnud oma panuse meie erialaliidu tugevana püsimisse.

Eesti Raamatupidajate Kogu juhatus tänab liikmeid meeldiva tagasiside eest!

// Väga mugav oli kodukontorist osaleda ERK üldkoosolekul, eriti veel kui elad Tallinnast kaugel ehk siis Lõuna-Eestis. Aitäh ka põneva programmi eest. Edu teile ja olgem kõik terved!

// Suur tänu kreatiivse teabepäeva eest!

// Osalesin ERK üldkoosolekul. Üldkoosoleku korraldus oli väga heal tasemel. Virtuaalne üldkoosolek on väga mugav suhtlemisvahend. Tänan Teid!

FaLang translation system by Faboba