Unites Informs Supports

Apply membership

Kolmas ERK poolt tunnustatud raamatupidamisettevõte

Ernst & Young Baltic AS pälvis „ERK tunnustatud raamatupidamisettevõtte“ kvaliteedimärgi

Tallinnas, 6. aprillil 2021.

Ernst & Young Baltic AS pälvis Eesti Raamatupidajate Kogu „ERK tunnustatud raamatupidamisettevõtte“ kvaliteedimärgi. Tunnistuse andis Ernst & Young Baltic AS juhatuse liikmele Ranno Tingasele üle ERK juhatuse esimees Margus Tammeraja.

Untitled design.png

“Ernst & Young Baltic AS on oma erialase pädevuse ja globaalse kogemusega suunanäitajaks Eesti raamatupidamismaastikul,” ütles Margus Tammeraja tunnistust üle andes. “Hindame kõrgelt Ernst & Young'i panust Eesti raamatupidamisteenuste kvaliteeditaseme tõstmisse.”

“Tänu Ernst & Young’i rahvusvahelistele kõrgetele standarditele, on meie raamatupidamisteenus juba aastaid „ERK tunnustatud raamatupidamisettevõtte“ nõuetele vastanud,” ütles Ranno Tingas. “Mul on hea meel, et see nüüd Eesti Raamatupidajate Kogu tunnustuse näol kinnitust on saanud.”

Ernst & Young Baltic AS raamatupidamisteenuste valdkonna juht Silje Sander lisas: „ERK poolne tunnustus tõestab, et oleme oma teenust õiges suunas arendanud. Loomulikult kinnitab seda ka meie positsioon Eesti turul - oleme juba aastaid Big 4 ettevõtete seas turuliidrid raamatupidamisteenuste osas. See on väga suur saavutus, sest meie konkurendid on kõik tugevad tegijad.“

Infot Eesti Raamatupidajate Kogu tunnustatud raamatupidamisettevõtte kvaliteedimärgi projektist saate ERK veebilehel https://www.erk.ee/

Ernst & Young Baltic AS tegemistega saab tutvuda kodulehel https://www.ey.com/et_ee

FaLang translation system by Faboba