EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Foto: Anne-Ly Palm

12. detsembril 2016 toimus Hotell Euroopas Eesti Raamatupidajate Kogu aastalõpu teabepäev, mis on traditsiooniliselt ERK suurima osavõtjate arvuga üritus - sel aastal 160 osalejat. Kavas olid klassikalised ja praktilised teemad, mis nõuavad iga raamatupidaja tähelepanu ning nagu alati lisasime puhtalt erialastele teemadele silmaringi avardavaid ja enesetäiustamisele ergutavaid ettekandeid. 
ERK liikmete poolt alati oodatud ja kõrgelt hinnatud oma ala eksperdid Aule Kindsigo ja Toomas Villems rääkisid teabepäeval eesootavatest maksumuudatustest ja raamatupidamise seaduse muudatustest.

Ajakirjanik ja kommunikatsioonikonsultant Raul Rebane, kelle suurepärane ettekanne pälvis teabepäeval osalenute kiidusõnu, rääkis meediakanalitest saadavast informatsioonist, tõest ja õigusest, valest ja manipuleerimisest ning kuidas ennast infosõjas kaitsta.

Tervendaja ja väemees, kauaaegne karatetreener ja presidendi ihukaitsjate õpetaja, vaimsete radade teejuht Ralf Neemlaid kõneles meile oma rännakutest, andis praktilisi nõuandeid oma keha ja vaimu tugevdamiseks tekitades üheselt tehtud paari harjutusega rõõmsat elevust teabepäevalistes.

ERK 20. juubeliaasta suurim teabepäev sai ilusa punkti tänusõnadega aktiivsematele liikmetele ning meeldiva koosviibimisega rikkalikus lõunalauas elava muusika saatel.

Aastalõpu teabepäeva pildigalerii on leitav siin.