EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Eesti Raamatupidajate Kogul on hea meel tõdeda, et kevadised raamatupidaja ja vanemraamatupidaja kutseeksamite eelsed konsultatsioonid tänavu läbi aegade populaarseimad.

Tööandja kindlustunde suurendamiseks ja ühtsete hindamisreeglite kehtestamiseks on loodud raamatupidamise kutsestandardid, mille alusel saab oma kvalifikatsioonitaset tõestada. Igale endast lugupidavale raamatupidajale on oluline, et teda peetakse professionaaliks mitte ainult haridusasutuse diplomi ja muljet avaldava elulookirjelduse, vaid ka kutsetunnistuse põhjal.

Inimene, kes tegutseb raamatupidajana, peab omama kutsetunnistust – see on raamatupidaja kvaliteedimärk! 

        

Igal aastal korraldab Eesti Raamatupidajate Kogu kutseeksamite eelseid tasulisi konsultatsioone, kus juhitakse tähelepanu enamlevinud vigadele ning lahendatakse eksami ülesannetega analoogseid ülesandeid. 

Sellel aastal osaleb konsultatsioonidel rekordiline arv inimesi. Kui eelmisel aastal osales konsultatsioonidel ligikaudu 155 inimest, siis sellel aastal osaleb konsultatsioonidel juba 290 inimesest.

Eesti Raamatupidajate Kogu on hea meel, et Teid sel aastal konsultatsioonidel nii palju oli. Soovime kõigile edu ja loodame Teiega kohtuda juba eksamitel!

 

Kevadised raamatupidaja ja vanemraamatupidaja kutseeksamid toimuvad 06. mail 2017 algusega kell 11.00 üle Eesti erinevates paikades. Rohkem infot leiab SIIT.

Registreerumine lõppeb 21. aprillil 2017. Eksamitasu peab olema laekunud ERK kontole 27. aprilliks 2017.  Eksamil osalemise tingimusest on tasutud eksamitasu.