EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Eesti Raamatupidajate Kogu (ERK) koostöös Tallinna Arvutikooliga korraldasid aprilli viimasel nädalal MS Exceli koolituse alg- ja baastasemel kasutajatele. Huvilisi oli rohkem, kui me arvata oskasime ning ühest koolituspäevast sai kiirelt kaks päeva.

Kahel erineval koolituspäeval osales pea 30 inimest. Koolituse käigus tutvustas Heidi Sild raamatupidamises vajalikke tabelarvutuse tööriistu andmete käitlemiseks. Õpetas haldama Excelis suuri andmetabeleid, kasutama lihtsamaid Exceli funktsioone ja valemeid.

Oli nii kordamist, avastamisrõõmu kui ka suuri üllatusi, mis panid silma särama ja tõid naeratuse näole. No ei tea kus kohast ilmusid välja sellised kiirklahvid mida ei olnud kuulnudki ja oh imet kuidas kõigest paar uut liigutust võivad lühendada mõne tööprotsessi aeg märgatavalt.

Rõõmu, kui palju ja toredat avastamisrõõmu kõigile osalejatele järgmisel edasijõudnute (teine moodul) kursusel, mis toimuvad juba 23.mail.

Kolmas moodul "MS Excel Tabelarvutus raamatupidajatele - meistriklass" toimub 13.06.2017

Need kellega seekord ei kohtunud, siis Teiega kohtume kindlasti sügisel, kus on kavas sama kolmest moodulist koosnev MS Exceli kursus.