EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

 

SmartAccounts on veebipõhine majandustarkvara, mis on suunatud väikese ja keskmise suurusega uuendusmeelsetele ettevõtetele, kes hindavad oma igapäevatöös lihtsust ja mugavust. SmartAccounts sobib hästi nii sellistele ettevõtetele, kes väljastavad sadu müügiarveid päevas kui ka ettevõtetele, kellel on vaid mõned kanded kuus.


Meie usume, et majandustarkvara peab mugavalt sobituma ettevõtte äriprotsessidesse, mitte olema vaid eraldi raamatupidaja tööriist. Seetõttu meie lisakasutajate eest tasu ei küsi. Too SmartAccounts’i lisaks raamatupidajale ka ettevõtte müügiosakond ja juht ning tõsta seeläbi ettevõtte efektiivsust veelgi.


Teiselt poolt saab raamatupidaja mugavalt ühes keskkonnas teenindada kõiki oma kliente, kuna ühe kasutajakontoga saab SmartAccounts´is siduda piiramatult ettevõtteid. Piisab, kui hommikul tarkvarasse sisse logida ning päeva jooksul vaid vahetada ettevõtteid, kelle raamatupidamist just parasjagu on vaja teostada.


Rakendust iseloomustab mõnus ja loogiline kasutajaliides, mis teeb tarkvara kasutuselevõtmise eriti lihtsaks. Selle tõestuseks on meie süsteemis tänaseks juba ligi 8000 ettevõtet ning üle 8500 rõõmsa kasutaja.

Olles täielikult nutiseadmetele kohandatud, on võimalik müügiarveid koostada või laoaruandeid vaadata kasvõi nutitelefonis. Seega saab töö alati kiirelt tehtud olenemata seadmest, asukohast või kellaajast. 

SmartAccounts´is puudub moodulitepõhine hinnastamine, mis tähendab, et kogu rakenduse funktsionaalsus on alati hinna sees, k.a töö- ja puhkusetasuarvestus ja seda kõige soodsamatest pakettidest alates. Miks peaks väikese ettevõtte raamatupidamine olema ebamugav või aeganõudev?

 

Alljärgnevalt toome välja ka mõned SmartAccounts´i nutikamatest lahendustest

 

 

Müügitellimused – müügipakkumised – müügiarved 

SmartAccounts´is on mõnus terviksüsteem, mis hõlmab tellimusi, pakkumisi ja müügiarveid. Tellimus - pakkumine - müügiarve süsteem võimaldab luua kliendile pakkumise ning sellest edasi juba ühe nupuvajutusega kas tellimuse või arve – täpselt nii, kuidas vastavalt hetkel vajadus on.

Loomulikult võib tellimuste või pakkumiste koostamise etapi üldse vahele jätta ning luua koheselt müügiarve. 

Tellimused, pakkumised ja müügiarved saab kliendile edastada mugavalt otse tarkvarast ning kirjaga koos saab soovi korral saata kliendile ka lisadokumente (jooniseid, lepinguid jne).

 

E-arved

SmartAccounts´i e-arvete operaatoriks on Omniva e-arvekeskus. Liidese aktiveerimisel on võimalik ostuarveid mugavalt otse raamatupidamisse importida Omniva e-arvekeskusest, samuti on ostuarvete import võimalik xml failist. Müügiarved saab edastada mugavalt SmartAccounts´ist otse kliendi poolt eelistatud kanalisse (internetipank, e-post, arvekeskus, tavapost), ilma et oleks vahepeal vaja e-arvekeskusesse sisse logida. 

Algdokumendid ja piiramatu üleslaadimismaht

                                                                                                                                                                      

SmartAccounts´is on võimalik ostuarvetele ja müügiarvetele juurde lisada ka dokumente ning üleslaadimismaht on seejuures piiramatu. See annab võimaluse lisada alati algdokument rakendusse sisestatud ostuarve juurde. 

Kui müügiarvete, pakkumiste või tellimustega koos on vajalik saata kliendile ka teisi dokumente (lepinguid, jooniseid), siis on võimalik ka need mugavalt otse rakendusest kliendile teele saata. Lihtsalt lisa dokumendid eelnevalt arve, pakkumise või tellimuse juurde ning saada kiri teele.

 

 

Töö- ja puhkusetasuarvestus samas rakenduses

SmartAccounts´is sisaldub juba ka töö- ja puhkusetasuarvestuse funktsionaalsus. Ja see omakorda tähendab, et lisakulu ning ebamugavust eraldi palgatarkvara näol SmartAccounts´i kasutamisel ei kaasne. SmartAccounts´i palgafunktsionaalsuse osadeks on töötasu arvestus, puudumiste ja puhkuste register ja vastavate tasude arvestus. Lisaks on rakenduses olemas palgakalkulaator ning seadistatavad väljamaksed ning puudumiste liigid.


Liidestused ja API

SmartAccounts´il on liidestus Scoro äritarkvaraga, Shoprolleriga ning Omniva arvekeskusega. Lisaks on SmartAccounts´il olemas ka võimas API liides, mis võimaldab siduda SmartAccounts´i mõne teise välise keskkonnaga (e-pood, CRM jne). API teenuste valik on lai ning võimalusi palju. SmartAccounts´i API teenuste valikuga saab täpsemalt tutvuda siin.

Tšekiäpp

SmartAccounts´il on olemas ka täiesti omaenda tšekkide pildistamise rakendus. Rakendus võimaldab pildistada ostutšekid üles ning edastada need nutitelefonist vaid ühe nupuvajutusega SmartAccounts´i. Kui tšekid on edastatud, leiad need juba rakenduse menüüpunktist „Ootel ostuarved“. Tšekkide sisestamisel saad valida, kas soovid igasttšekist sisestada eraldi ostuarve või koondad kõik pisikesed tšekid hoopis üheks ostuarveks. Loomulikult lisatakse tšekist tehtud pildid ostuarve salvestamisel ka ostuarvele juurde. Tõsi, hetkel on tšekiäpp kasutatav vaid Android seadmetega, kuid me ei ole Apple seadmete kasutajaid unustanud ning tegeleme aktiivselt sellega, et funktsionaalsus ka nendeni tuua.

 

Ja veel

Lisaks eelmainitud võimalustele on SmartAccounts´is loomulikult olemas ka põhivarade arvestus, laoarvestus, hulgaliselt aruandeid ning võrdlevad finantsaruanded, pangamaksete import, maksekorralduste eksport panka, perioodilised arved ja palju-palju muud. Tutvu SmartAccounts´i võimalustega täpsemalt  siin.

 

Klienditugi

Igal ekraanil on olemas abiteksti nupukene, millele klikates avaneb põhjalik juhend just konkreetse teema kohta. Lisaks sellele on meil olemas erinevate teemade kohta ka videojuhendid ning neid tuleb aina juurde. SmartAccounts´i klienditugi on tasuta ning meie rõõmsad ja abivalmid konsultandid nõustavad kasutajaid operatiivselt kogu tööpäeva jooksul nii telefoni kui e-kirja teel. SmartAccounts on lihtne, kiire ja intuitiivne. Raamatupidamistarkvara, mis töötab ja mõtleb koos Sinuga. 

Proovi tasuta juba täna www.smartaccounts.eu