EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

 

 standard books logo

 

Standard Books on Excellent Business Solutions Eesti AS poolt spetsiaalselt Eesti turu jaoks kohandatud pilvepõhine äritarkvara lahendus, mis pärineb HansaWorldi perekonnast. Programmi arendamisega on tegeletud pea 30 aastat, mis näitab pikaajalist, jätkusuutliku, lojaalset ja positiivset kasutajakogemust. Varasemate Hansa äritarkvara (HansaRaama, FirstOffice) versioonide kasutajatele on pilvepõhisele versioonile üleminek tehtud lihtsaks ja loogiliseks.

Standard Books annab kliendile kõik-ühes-süsteemi, mille kasutusvõimalused ja võimekus katavad nii väikefirma elementaarsed vajadused kui ka üsna suure ettevõtte rätsepaülikonna. Kui ettevõtte äriprotsessid on spetsiifilised ja standardlahendus ei ole piisav on programmi võimalik üle 30 erineva mooduli abil vastavalt vajadustele kohandada ning hallata kõiki olulisi äriprotsesse ühest süsteemist. Seetõttu on uuenenud Standard Books sobivaks äritarkvaraks nii nendele, kelle äriprotsessid on kergemini juhitavad, kui ka nendele, kes soovivad kasutada integreeritud lahendust, haldamaks raamatupidamist koos teiste vajalike äriprotsessidega. Populaarseimate lahenduste hulgas on müügihaldus koos müügitoruga, hooldusteenindus, logistika, kinnisvarahaldus, palgaarvestus, tootmine ja mitmed teised vahendid ärianalüüsiks ning ettevõtte juhtimiseks.

Lisaks eelnimetatud moodulitele on Standard Books suurimateks tugevusteks:
Uuenduslik – Põhineb uuel pilvetehnoloogial
Pilvepõhine – Excellenti serverites asuvad andmed on mitmekordselt varundatud ja turvatud. Pilveteenusega kaasnevad ka automaatsed versiooniuuendused, mis toimuvad nö. taustal ning andmebaasihooldus.
Nutikas – Toimib nii iOS, iPadil kui ka Androidi seadmetel.
E-arved – Programm toetab Omviva, Fiteki ja Envoice operaatoreid e-arvete vastuvõtmiseks ja saatmiseks
Müügitoru – Ülevaatlik vahend kogu müüglitsükli jälgimiseks ja juhtimiseks
Flex BI – Graafiliste aruannete lisamisvõimalus
API võimaldab teiste veebiteenuste ja rakenduste kaudu Booksi tarkvara andmebaasist andmeid lugeda või kirjutada.
MyStandardi keskkond - tagab juurdepääsu erinevatele funktsionaalsustele võimaldaks hallata pilves olevat programmi sh peatada ja taaskäivitada ettevõtte Booksi programmi; vaadata serveri logiinfot ning uuendada paroole.
Krediidiskoor – Lisandunud on Inforegistri poolt väljatöödatud krediidiskoor, mis koondab kliendi kohta käiva taustinfo ühte numbrisse, mis muudab kliendihalduse ja võlgnikega tegelemise senisest lihtsamaks.
Ajakohane – käib seadusmuudatustega käsikäes

Pilveteenusel põhinevat Standard Booksi on võimalik kasutada nii kontoris kui liikvel olles läbi nutiseadme. Erinevalt teistest tarkvaradest kasutatakse programmi spetsiaalselt loodud mugava kasutajaliidese ehk äpi abil, mis on olemas enamus operatsioonisüsteemide jaoks. See annab kasutajale olulised eelised võrreldes levinud internetilehitsejapõhise lahendusega. Lisaks on Standard Books kasutatav enamusel operatsioonisüsteemidel, sh Windows, Linux, Apple OS, Unix, Android ja iOS.

Kasutajad tõstavad pilvepõhise Standard Booksi puhul esile eelkõige selle loogilist ülesehitust ja paindlikkust, andmete turvalist käsitlemist, varukoopiate lahendust ning tarkvara funktsionaalsust. Excellenti poolt pakutav äritarkvara kasutamine muudab ettevõtte äritegevuse juhtimise lihtsaks, paindlikuks ja arusaadavaks kõigile osapooltele. Nii juhtidele kui raamatupidamise ja finantsjuhtimise valdkonnas tegutsejatele.

Mitmekülgne tugisüsteem

Excellenti uue pilvepõhise Standard Booksi kasutamiseks on loodud mitmekülgne tugisüsteem - juhised ja abi on kättesaadavad nii kirjalikult, telefonitsi, online-nõustamise kui ka videokoolituste ja webinaride läbi. Loodud lahendused pakuvad võimaluse otsida vastuseid enda küsimustele nii iseseisvalt kui ka Excellenti kliendikonsultandi abil, kattes seejuures kasutajate jaoks kõik olulised infokanalid.


Pilvepõhisus mängib kvaliteetse kasutajatoe tagamisel olulist rolli. Tänu pilvepõhisele platvormile on kliendikonsultantidel parem võimalus tuvastada kliendil esinenud mure ja pakkuda kiiremat abi.

Tutvu ka kasutajatelugudega: https://excellent.ee/kasutajate-lood