EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

ettevõotja raamatup erk

Juba 11. mai 2019 on raamatupidajatel suurepärane võimalus omandada raamatupidamise valdkonna kutsetunnistus! Inimene, kes tegutseb raamatupidajana, peab omama kutsetunnistust – KUTSETUNNISTUS on raamatupidaja kvaliteedimärk!

Erinevalt autojuhist ei pea raamatupidaja tööle asudes ette näitama juhiluba, mis kinnitab liikluseksamite edukat sooritamist. Kas aga paarikuise raamatupidamiskursuse läbinu on tõesti samal tasemel võrreldes ülikoolis majandusarvestust tudeerinuga või kutsekoolis raamatupidajaks õppinuga - selle otsuse langetab tööandja või väikeettevõtjast raamatupidamisteenuse tellija enamasti heas usus paremal juhul tuttavate soovituste najal.

Raamatupidaja kutsetunnistus on kvaliteedimärk, mis annab tööandjale kinnituse raamatupidaja oskuste ja teadmise kohta. Raamatupidaja peab oma pädevuselt, oskustelt ja suhtumiselt olema võrdväärne partner oma juhile, mis aga tuleb kogemustega, mis mängivad kutsetunnistuse saamisel olulist rolli.

Head ettevõtja, kui sinu ettevõtte raamatupidajal on olemas ERK poolt väljastatud raamatupidaja, tase 5 või vanemraamatupidaja, tase 6 kutsetunnistus, siis võid kindel olla, et tegemist on raamatupidamise valdkonna eksperdiga, kes suudab luua organisatsioonile lisaväärtust.

Kutseeksamid toimuvad 11. mail 2019. Dokumentide esitamise tähtaeg 19. aprill 2019. Kutse andmisest ja eeltingimustest uuri lähemalt: https://bit.ly/2TNPJaP

Sügisesed kutseeksamid toimuvad laupäeval 16. novembril 2019 kell 11.00 Tallinnas.