EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Tartu klubi 1 Tartu klubi

Taas on lõppenud ERK järjekordne klubiõhtu. Seekord käisime Tartus Werneiri Kohvikus. Suurepärane koht ja millised maitsvad Gustavi koogid ja suupisted ❤️ Suured tänud kostitamast!

Külalisesinejana astus klubiõhtul üles Tiit Hennoste, kes on Tartu Ülikooli eesti keele vanemteadur. Vanemteadur ei viita vanusele vaid sellele, et Tiit on kaua, kaua uurinud eesti keelt ja naljakaid lugusid on kogunenud ikka omajagu. Meie, kes me klubiõhtul osalesime, oleme kindlasti keeleliselt ettevaatlikumad, samas targemad ja kindlasti teadmikumad. Mõistame miks meie lapsed mõistetamatut keelt räägivad, kuidas see on alguse saanud ja kuidas ajas muutunud. Saime kinnitust, et nad on normaalsed eesti keele edasi kandjad. Pisut vähem vaid võiksid oma pöidlaid kulutada, lugeda ja omavahel inimkeeli suhelda.

Külalisega juhtis arutelu ERK nõukoja liige Christer Haimi (CH Konsultatsioonid). Christeril oli ka tubli kodutöö tehtud, kiitus! Ta tõi välja värvikaid näiteid eesti keele kasutusest ja näitas ülesse meisterlikku lugemisoskust, eristades pea poole lehekülje pikkusest jutust, probleemi ja küsimuse. Mina oleks selle "spam" filtri pureda jätnud.

Olen igati nõus meie liikmete tagasisidega, et just selliseid klubilisi kokkusaamisi on kindlasti vaja raamatupidajate "oma pere" olemasoluks!

Meil on hea meel, et Teile meeldis!

PILDID