EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU


Aeg on edasi liikuda!
Oleme jõudnud nii kaugele, et riik on läinud üle e-arvetele. Tekkinud on olukord, kus ettevõtjatel tuleb riigile saata e-arveid aga nad ei tea seda. Nad ei tea sedagi, et e-arve ei ole pdf arve. Räägitakse operaatoritest, aga keegi ei mõista milleks veel see? Kuidas neid valida? Kulutulena levib erinevaid valearusaamu, nagu paari e-arve saatmise eest tuleb ettevõtjal välja käia kuus 150 eurot. Mida peaks oma tarkvara pakkujalt üleüldse küsima, et aru saada, kas e-arveid saab saata või? Kuidas seda teha? Millest alustada?

Nüüd on õige hetk heita pilk tänasele olukorrale ja selgust tuua! Ole kohal, kui soovid oma küsimustele vastuseid. See on konverents, kus saad põhjaliku ülevaate nii otse praktikutelt konverentsi saalist kui ka EXPO alalt. Küsida võib kõike, kui sa ise ei julge, siis aitab sinu eest küsimusi sõnastada päevamoderator Egle Vainula.

NB! Oleme EXPO alale kutsunud majandustarkvarade esindajad, kes tutvustavad Teile oma lahendusi ja kelle poole saate pöörduda oma küsimustega terve päeva vältel!


TOIMUB 24.oktoober 2019


TUTVU PÄEVAKAVAGA

 


elmeklogo Page 2 700x389  Omniva logo RGB 400x400px  fitek aslogo   2.1 CH Konsultatsiooni

RIK  Gullfia   Vesiir logo

 

standard books logo       eb vertical black 3     Aktiva logo 1484x496   AccountStudio logo 600x600

 

Envoice     costpocket blue   CHEMI PHARM LOGO