EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU


Kuuendat korda tunnustati raamatupidajate konverentsil “Teejuht” parimaid raamatupidajaid ja pärjati üks neist aasta raamatupidaja tiitliga.

Sel korral üles seatud kandidaadid on kõik alustanud rohujuure tasandilt ja kujunenud nüüdseks hinnatud tippspetsialistiks. Nende sihikindlus ja enesearengu vajadus on viinud nad sinna, kus nad täna on.

Merle Vackeri karjääri raamatupidajana iseloomustavad juhuslikud otsused, mis sobivusel määravad inimese kogu edasise saatuse. Napp ülikooli ukse taha jäämine ja suvine töötamine Harju Elektri raamatupidamise osakonnas, lõid pinnase, et õppida võib ka n-ö õhtupoolses vahetuses.

Areng ei tähenda ainult enesearengut, see tähendab ka ettevõtte arengut või tarkvara arendamist, see tähendab paindlikkust osata seista ühtviisi nii organisatsiooni kui ka üksikisiku kingades. Merle Vackeri sotsiaalne närv ja võimekus mõelda kaugemale on olnud kasuks kõigile Chemi-Pharm AS töötajatele.

Tavaliselt meeldivad inimestele kõige enam reede õhtud, aga Merle Vacker hindab kõrgemalt veel pühapäeva õhtuid: “Veel rohkem aga mulle meeldivad pühapäeva õhtud, kui tean, et homme saab jälle tööle.”

Žüriis olid Anne Nuut, Margus Tammeraja, Märt-Martin Arengu, Veronika Nuutmann ja Karin Ungro.

Palju õnne ja õnnestumisi Merle Vacker! Palju õnne Chemi-Pharm AS. Teil on suurepärane finantsjuht!

24.10.2019 toimus ERK sügiskonverents, kus Merle Vacker osales aruteluringis "E-arved - kus on kasu?", loe siit.

Uudis RMP