EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

zoo


Eesti Raamatupidajate Kogu liikmed on üks ütlemata äge seltskond!
Me oleme ikka väga üksmeelne ja rõõmsameelne meeskond. Nagu öeldake, et iga organisatsioon on oma liikmete nägu ja mulle see nägu meeldib! Läheme teiega alati, kus iganes vaid soovite. Meil ei ole kunagi igav, alati saab nalja, kõik jagavad oma teadmisi ja kogemusi ning räägivad oma lugusid. Suutsime oma teadmiste ja küsimustega isegi giidi üllatada.

Siiras rõõm oli teie kõigiga taas kohtuda ja koos koos üks tore motivatsioonipäev Tallinna loomaaias veeta. Tänud Tallinna loomaaiale ja meie giididele, kes oskasid nii põnevaid lugusid rääkida, et isegi tühja puuri vaadates oli põnev.

Tänud teile armsad raamatupidajad, kes te saite aega tulla ühisele üritusele ja leidsite, et töö rabamine ei tee ahvist inimest! Tänud teile teie siirate emotsiionide eest.

#Imeline päev, imelised inimesed. Energia millega sügisele vastu minna.
#Väga meeldiv eestimaine suvine päev, andis meeldivat suhtlemist meie ühingu liikmetega ja loomad pakkusid ka parima.
#Rõõm oli üle pika aja kokku saada. Oli väga vahva ja informatiivne üritus. Kringel oli super! Aitäh! Soovin imelist veel jätkuvat suve!
#Ekskursioon oli just paraja pikkusega ning igav ei hakanud üldse. Suur tänu kringli küpsetajale, ammu pole niiiii head kringlit saanud!
#Kõik oli suurepärane! Suur tänu korraldajatele!

Järgmiseks teeme põneva jalgrattamatka Prangli saarele, mis toimub juba 23.septembril 2020 https://bit.ly/3l6Su5l

Vahva lugu ka. Kes veel ei tea, siis hüljeste lemmik päev pidi olema bassu pesupäev. Nimelt meeldib hüljestele liugu lasta ja sihtida pesijat? Seepärast ka pesijal selline kaitserõngas, et hülged teda jalust ei niidaks. Mõned pildid veel: https://photos.app.goo.gl/i9XQPnvkBBRYN7v67

Hülged