EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Kuues ERK poolt tunnustatud raamatupidamisettevõte on Grow Finance OÜ
Tallinnas, 1. septembril 2021
 
GROW

 

Eesti Raamatupidajate Kogu andis täna üle kuuenda „ERK tunnustatud raamatupidamisettevõtte“ tunnistuse Grow Finance OÜle. Tunnistust olid ERK juhatuse esimehelt Margus Tammerajalt vastu võtmas Grow partnerid Anna-Liisa Orglaan, Ulvi Tallo ja Veiko Nüüd.

“Grow Finance on üks silmapaistvamaid digiraamatupidamise edendajaid Eestis, olles juba aastaid 100%-liselt paberivaba raamatupidamisbüroo. ERK-l on hea meel tõdeda, et digitaliseerumine aitab praktikas kaasa raamatupidamisteenuse kvaliteedi tõstmisele ja loodame, et ERK tunnustus aitab Grow Finance’il olla veelgi säravam eeskuju kõigile meie valdkonnas tegutsejatele,” ütles Margus Tammeraja tunnistust üle andes.

“Pikaajaline kogemus, innovaatilisus ja koostöö peale Eesti ettevõtete ka välismaistega, on omadused ja saavutused, mis meid kvaliteetse teenuse pakkumisel saadavad,” ütles Ulvi Tallo. “Hindame Grow meeskonnaga Eesti Raamatupidajate Kogu tunnustust ning panustame kompromissitusse kvaliteeti ka tulevikus.”

Grow Finance OÜ koduleht on https://grow.ee/

Eesti Raamatupidajate Kogu tunnustatud raamatupidamisettevõtte kvaliteedimärgi projektist saate täpsemalt lugeda ERK veebilehel https://www.erk.ee/