EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Üheteistkümnes ERK poolt tunnustatud raamatupidamisettevõte on CXO OÜ

Tallinnas, 7. märtsil 2022

CXO

Eesti Raamatupidajate Kogu andis üle üheteistkümnenda „ERK tunnustatud raamatupidamisettevõtte“ tunnistuse CXO OÜle. Tunnistust olid ERK juhatuse esimehelt Margus Tammerajalt vastu võtmas CXO kollektiiv eesotsas juhatuse liikmete Silja Mikli ja Kairit Tammojaga.

"CXO on kahtlemata üks suuremaid ja tugevamaid start-up’idele teenust pakkuvatest raamatupidamisettevõtetest,“ ütles ERK juhatuse esimees Margus Tammeraja tunnistust üle andes. „ERK tunnustatud raamatupidamisettevõtte kvaliteedimärk annab täiendava kindlustunde CXO teenuste tarbijatele, kelle jaoks kontroll oma finantside üle on üks kriitilistest eduteguritest."

“CXO naiskond on oma klientidele pakkunud lisaks tavapärasele raamatupidamisteenusele alati midagi rohkemat. Me mõtleme kliendi ja tema äriga kaasa, pakkudes lahendusi väga erinevatele raamatupidamisega seotud teemadele. Oleme oma klientide jaoks nagu omamoodi “kindlustus”, kes võtab nende õlult ära raamatupidamisega seotud mured, lubades neil täielikult keskenduda vaid oma äri arendamisele,” ütles CXO juhatuse liige Silja Mikli tunnistust vastu võttes. “ERK poolt meile omistatud “Tunnustatud raamatupidamisettevõtte" tiitel on kvaliteedimärk, mis koondab oma ala parimaid professionaale. See on kogu CXO tiimi jaoks ühtaegu nii tunnustuseks seniste kõrgete standardite eest kui ka motivatsiooniks olla oma klientidele jätkuvalt kõrgetasemeliseks partneriks.”

CXO kohta leiate infot veebilehelt https://cxo.ee/

Eesti Raamatupidajate Kogu tunnustatud raamatupidamisettevõtte kvaliteedimärgi projektist saate täpsemalt lugeda ERK veebilehelt https://www.erk.ee/