EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Eelmisel nädalal valitud ERK nõukoda pidas 16. septembril oma esimese koosoleku.

Päevakorras oli juhatuse esimehe valimine, juhatuse liikmete valimine, toimkondade moodustamine ja toimkondade esimeeste määramine.

ERK nõukoda otsustas ühehäälselt senise juhatuse esimehe Margus Tammeraja jätkamise poolt. Esitati kolm kandidaati kahele juhatuse liikme kohale. Salajasel hääletamisel said juhatuse liikmeteks Carmen Meikar ja Manivald Sternhof.

Otsustati jätkata kõigi seniste toimkondade (koolitus-, metoodika-, maksude ja PR-toimkonnad) tööd ja lisaks kutsuda ellu raamatupidamisteenuse toimkond, kuna üha enam raamatupidajaid on hõivatud raamatupidamisbüroodes või teenusekeskustes. Roheline tee anti ka Targa tellija projektile, mille eesmärk on raamatupidajate sisendi kogumine ideaalsete lahenduste loomiseks. Uuritakse võimalust edendada arvestusvaldkonna akadeemilise ringi esindajate ja ERK liikmete vahelist suhtlust ning teadmiste-kogemuste vahetust.

Täpsem info toimkondade kohta on saadaval pärast toimkondade liikmete valimist meie veebilehelt. Kõik ERK liikmed on oodatud andma oma panust neile hingelähedase valdkonna teemadega tegeleva toimkonna töös, millest palun andke teada saates e-kirja aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.