EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU


Jõulupidu  IMG_1321 copy.JPG


ERK traditsiooniline jõulueelne pidulik teabepäev toimus pärast kolmeaastast sunnitud pausi sama sisukalt ja meeleolukalt nagu alati. Eesti juhtivate maksukonsultantide hulka kuuluva Aule Kindsigo esinemine pani nii mõnegi osaleja pöörama tähelepanu mõnele isiklikult puudutavale maksumuudatusele (maamaks või pensioniea arvestuse erisused). Psühholoogia emeriitprofessori Mare Teichmanni põhjalikele uuringutele tuginev ettekanne tõi välja raamatupidajate parimad isikuomadused, saime selgemaks isiksusetüüpide lahterdamise ja häid näpunäiteid stressiga toimetulekuks.

Tunnustasime tublimaid veebiseminaridest osavõtjaid – taaskord esikoha saavutanud Eha Grossevi sõnul on oluline, et raamatupidaja peab ennast pidevalt täiendama, sest ettevõtjad ootavad meilt tuge nii muutuvates maksunüanssides kui tööseadusandluse keerukuses orienteerumises. ERK aasta lektoriks sai suure aplausi ära teeninud Maire Otsus-Carpenter, kelle RTJ-e põhjalikult tutvustav veebiseminaride seeria peaks kuuluma iga endast lugupidava raamatupidaja täiendkoolituskavasse. Tunnustuse pälvisid ka ERK liikmetest kutsetunnistuse saajad ning kutseeksamite sisuloojad  - Juta Tikk ja Ester Vahtre ja abilised Renna Pakaste jt. Loomulikult olid kõige tugevama aplausi ära teeninud meie koolitusjuht Anne-Ly Palm (aitäh talle ka piduliku teabepäeva korraldamise eest!) ja kutsekoordinaatori Annely Tammai – tänu nendele tragidele naistele on ERK jätkuvalt tugev nii koolitajana kui kutse andjana.

Õhtu lõppes Nero restorani küllusliku buffet roogade nautimisega vanade ja uute tuttavate seltskonnas. Kõik soovijad said ennast jäädvustada maagilise peegli fotosessioonil ja kaasa sponsor-päkapikkude kingikoti – aitäh Chemi-PharmD`Difference, ParadiseFoods, Valentis, Südameapteek ja PhotoBoost! Hoolimata väljas kõrgunud lumevallidest ja täistuisanud parklatest, oli kõigil hea meel võimaluse eest enne jõule päriselt kokku saada, tunda, et ERK – see oleme meie!

Rahulikke jõule ja särtsakat aastavahetust!Kauneid jõulupühi