EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse, raamatupidamis- ja maksuinfoportaali RMP.ee ning Eesti Raamatupidajate Kogu koostöös kuulutati kolmapäeval, 28. oktoobril Eesti raamatupidajate konverentsil "Teejuht 2016. aastaks" välja aasta raamatupidaja 2015.

Kõigi kandideerinud raamatupidajate lood olid väga inspireerivad ja soovitused põhjalikud. Hindamiskomisjon valis esitatud kandidaatide seast välja kolm tugevamat, kes pääsesid lõpphääletusele. Nominentideks osutusid Inge Kirss Saaremaa Lihatööstus OÜ-st, Maris Männik-Gaite Cruz BDO Eesti AS-st ning Piret Mägi Kultuuriministeeriumist.

Eesti raamatupidajate konverentsil, rohkem kui 600 raamatupidaja ees, kuulutas Eesti Raamatupidajate Kogu juhatuse esimees Margus Tammeraja aasta raamatupidajaks 2015 Maris Männik-Gaite Cruz’i, kes töötab BDO Eesti AS-is raamatupidaja-konsultandina. Ta on töötanud raamatupidajana kahes erinevas riigis ning koolitanud nii BDO meeskonna spetsialiste kui ka tulevasi raamatupidajaid Tallinna Majanduskoolis ning Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis.

Aasta raamatupidaja tiitel anti sel aastal välja teist korda. Konkursiga soovitakse väärtustada raamatupidaja ametit ning pöörata tähelepanu raamatupidajatele, kes on märkimisväärselt aidanud kaasa kogu valdkonna või oma ettevõtte arengule ja edule.

Rohkem infot: http://www.rmp.ee/uudised/raamatupidamine/aasta-raamatupidajaks-valiti-maris-mannik-gaite-cruz-2015-10-28