EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Seitsmeteistkümnes ERK poolt tunnustatud raamatupidamisettevõte on Finance Lab OÜ

Tallinnas, 29. juunil 2023

Finance Lab OÜ

Eesti Raamatupidajate Kogu andis üle seitsmeteistkümnenda „ERK tunnustatud raamatupidamisettevõtte“ tunnistuse Finance Lab OÜle. Tunnistuse võtsid ERK juhatuse esimehelt Margus Tammerajalt vastu Finance Lab OÜ juhatuse liikmed Silje Sander ja Helen Paltser.

„Eesti Raamatupidajate Kogul on äärmiselt hea meel anda üle “ERK tunnustatud raamatupidamisettevõtte” järjekordne tunnistus raamatupidamisbüroole Finance Lab,“ rõõmustas Margus Tammeraja tunnistust üle andes. “Palju õnne!”

“Finance Lab on ka äärmiselt rõõmus ja uhke ERK tunnustuse üle, mis on ühtlasi märk sellest, et Finance Lab’i poolt pakutav teenus vastab kõrgetele kvaliteedistandarditele,” ütles Silje Sander tunnistust vastu võttes. “Tahaksin omalt poolt tänada Eesti Raamatupidajate Kogu, kes on võtnud oma südameasjaks Eesti raamatupidamisteenuse turu kvaliteedi tõstmise. Just Eesti Raamatupidajate Kogu ja teised tunnustuse saanud ettevõtted on lipulaevaks, kes valdkonda tugevdavad ja näitavad, kuidas pakkuda klientide ootustele vastavat teenust.”

“ERK tunnustus ei ole vaid mulle ja Siljele, vaid kogu meie tiimile. Meil on äärmiselt hea meel, et meiega on liitunud inimesed, kes on pühendunud oma teadmiste ja kutseoskuste pidevale täiendamisele. Suur aitäh teile,” lisas Helen Paltser.

Finance Lab’i kohta leiate infot veebilehelt https://financelab.ee/
Eesti Raamatupidajate Kogu tunnustatud raamatupidamisettevõtte kvaliteedimärgi projektist saate täpsemalt lugeda ERK veebilehelt https://www.erk.ee/