EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

konverents

Teisipäeval, 17. oktoobril 2023 kogunes Sisekaitseakadeemia konverentsisaali enam kui 200 finantsala spetsialisti ja eksperti, et osaleda ERK korraldatud 10. sügiskonverentsil „Raamatupidamise tuleviku maastikul navigeerimine ja kohanemine uute normidega 2024. aastal“.

Konverentsi läbivateks teemadeks olid muudatused maksuseadustes – kas tehtud muudatustes on kitsaskohti maksunõustaja vaatenurgast ning mis on riigi vastused. Mida toob tulevik, kas  raamatupidaja võib peagi juunikuus puhata ja kas "Reeded vabaks!" on reklaam või tegelikkusKõneldi audiitorite ja raamatupidajate koostööst, et edasine koostöö veelgi paremini sujuks ning vaadates tulevikku, siis millised on väljakutsed ja kuidas kohaneda uute normidega. Vaatasime, millised on uued suunad töö- ja maksuõiguses ning uuendused raamatupidamise ja finantsaruandluse valdkonnas.

Peale konverentsi oli osalejatel võimalik tutvuda Sisekaitseakadeemia õppehoonega, mis pälvis 2019. aastal „Aasta betoonehitise“ tiitli. Õppetingimused olid muljetavaldavad ning tekitasid nii mõneski osalejas soovi koolitee taas jalge alla võtta.

Täname kõiki konverentsil osalejaid, lektoreid, meie häid toetajaid ja koostööpartnereid ning Sisekaitseakadeemiat meid võõrustamast!

Taaskohtumiseni juba sügisel 2024!

Pildigalerii