EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Praktika ja tööpakkumine

Hea ettevõtja!

Eesti Raamatupidajate Kogu arvestusala esindajana:

  • ühendab raamatupidajaid, finantsjuhte, ökonomiste, ka audiitoreid - üle terve Eesti
  • väljendab raamatupidajate seisukohti riiklikel ja ühiskondlikel aruteludel ning läbirääkimistel
  • osaleb seadusloomes raamatupidajate huvide kaitsjana
  • on esindatud Raamatupidamise Toimkonnas
  • on hetkel ainus raamatupidaja kutset omistav organisatsioon Eestis
  • osaleb Rahandusministeeriumi poolt on algatatud arutelus arvestusala arengute teemal, mis peaks saama aluseks uue raamatupidamisseaduse väljatöötamisele
  • Rahandusministeeriumi, Audiitorkogu ja Eesti Siseaudiitorite Ühing korraldavad ühiselt arvestusalaste uurimustööde konkurssi. Konkursi auhinnafond oli 2700 eurot.

Kui Teie sihtgrupiks on pearaamatupidajad, raamatupidajad, finantsjuhid, audiitorid, ökonomistid ja teised finantsvaldkonna spetsialistid või Teie sooviks on hoopis jagada teavet arvestusvaldkonnas tegutsevatele inimestele, siis selleks on Teil suurepärane võimalus teha seda ERK vahendusel.

ERK kodulehekülje, sotsiaalmeedia ning uudiskirja kaudu jõuab info otse sihtgrupini. Meie lehe külastajate hulgas on ka palju praktikakohtade soovijad ja raamatupidamist õppivad tudengeid, kes alusatavd oma karjääriplaneerimist ja enesetäiendamist just siit!

ERK.ee lehelt "Tööpakkumised" rubriigist leiab finantsvaldkonna pakutavaid töökuulutusi ja "Praktika" rubriigist valiku firmasid, kes pakuvad praktikakohti.

ERK otsese infoväljas on üle 3500 arvestusala valdkonna tegija. ERK kodulehekülje, sotsiaalmeedia ning uudiskirja kaudu jõuab Sinu tööpakkumine ja praktikakoht otse sihtgrupini.

Kui Sul on küsimus, kuidas oma teave kõige paremini Eesti Raamatupidajate Kogu liikmete- ja lehe külastajani viia, siis võta ühendust: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja me aitame sind!

Tutvu meie hinnakirjaga.

FaLang translation system by Faboba